Yapı Kredi Staj Başvurusu 2020

Yapı Kredi Staj Başvurusu

Birçok bankada olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da üniversitelerin bankacılıkla alakalı bölümlerinden birinde eğitim alan öğrencilere staj olanağı sunmaktadır. Bankanın internet adresinden ya da kariyer sitelerinden yapılan Yapı Kredi staj başvurusu sayesinde öğrenciler bankacılık alanındaki bilgilerini geliştirerek bu alandaki birçok bölümde kariyer yapma şansı bulabilmektedir. Yapı Kredi, öğrencilere yılda iki kez staj başvurusu açmaktadır.

Stajlarını Yapı Kredi’de tamamlayan öğrenciler, bankanın uzman personellerinin tecrübesinden istifade ederek kendilerini bankacılık sektöründe geliştirebilir ve ileride bankanın bünyesinde çalışabilme şansı da bulabilirler. Ayrıca Yapı Kredi Bankası’nın sektördeki ayrıcalıklarından faydalanma imkanı da bulabilirler.

Yapı Kredi staj başvurusu için öncelikle üniversite öğrencisi olmak gerekiyor. Ayrıca bankacılıkla ilgili bir bölümde 3 ya da 4. Sınıf öğrencisi olmak bankanın ön şartları arasındadır. Öğrencilere iki yıl süren bir staj programı sunan Yapı Kredi, bu süre zarfında onlara sektörle ilgili donanım kazandırmayı hedefliyor.

İleride iyi bankacılar yetiştirme hedefi güden Yapı Kredi Bankası, stajyer öğrencilerine bu konuda gerekli tüm eğitimi sağlamakta ve onları sektöre hazırlamaktadır.

Heroes Club’ı kaçırmışım diyorsan senin için staj imkânlarımız da var. Her sene, yılda iki kez olmak üzere staj dönemlerinde başvurarak Bankamızda 3 aya kadar staj yapabilirsin. Buradan veya Kariyer.net’ten bizi takip ederek staj dönemlerinden haberdar olabilirsin.

Buradan bilgi alabilirsiniz.

6 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir