Yapı Kredi Staj Başvurusu 2021

Yapı Kredi Staj Başvurusu

Birçok bankada olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da üniversitelerin bankacılıkla alakalı bölümlerinden birinde eğitim alan öğrencilere staj olanağı sunmaktadır. Bankanın internet adresinden ya da kariyer sitelerinden yapılan Yapı Kredi staj başvurusu sayesinde öğrenciler bankacılık alanındaki bilgilerini geliştirerek bu alandaki birçok bölümde kariyer yapma şansı bulabilmektedir. Yapı Kredi, öğrencilere yılda iki kez staj başvurusu açmaktadır.

Stajlarını Yapı Kredi’de tamamlayan öğrenciler, bankanın uzman personellerinin tecrübesinden istifade ederek kendilerini bankacılık sektöründe geliştirebilir ve ileride bankanın bünyesinde çalışabilme şansı da bulabilirler. Ayrıca Yapı Kredi Bankası’nın sektördeki ayrıcalıklarından faydalanma imkanı da bulabilirler.

Yapı Kredi staj başvurusu için öncelikle üniversite öğrencisi olmak gerekiyor. Ayrıca bankacılıkla ilgili bir bölümde 3 ya da 4. Sınıf öğrencisi olmak bankanın ön şartları arasındadır. Öğrencilere iki yıl süren bir staj programı sunan Yapı Kredi, bu süre zarfında onlara sektörle ilgili donanım kazandırmayı hedefliyor.

İleride iyi bankacılar yetiştirme hedefi güden Yapı Kredi Bankası, stajyer öğrencilerine bu konuda gerekli tüm eğitimi sağlamakta ve onları sektöre hazırlamaktadır.

Heroes Club’ı kaçırmışım diyorsan senin için staj imkânlarımız da var. Her sene, yılda iki kez olmak üzere staj dönemlerinde başvurarak Bankamızda 3 aya kadar staj yapabilirsin. Buradan veya Kariyer.net’ten bizi takip ederek staj dönemlerinden haberdar olabilirsin.

Buradan bilgi alabilirsiniz.

6 Replies to “Yapı Kredi Staj Başvurusu 2021”

  1. ben adıyaman besni meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık okuyan 1 sınıf öğrencisiyim temmuz-ağustos arasında yapılacak olan 30 gün zorunlu staj eğitimimi batman merkez şubelerinizde yapma imkanı istiyorum

  2. Ben istanbul üniversiteinde sosyal bilimler meslek yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık 1’inci sınıf öğrencisiyim haziran-ağustos arasında 40 iş günü zorunlu staj eğitimi yapma imkanım varmı?

  3. Iyi gunler ben bankacilikve sigortacilik 3 sinif ogrencisiyim staj basvurusu yapmak istiyorum

  4. Merhabalar Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulunda Banka ve Sigortacılık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 20 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/SİLİVRİ şubesinde yapma imkanı istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir