Ata Holding Staj Başvurusu 2021

Ata Holding Staj Başvurusu

Türkiye’de 1969 yılında kurulan firma ilk olarak inşaat alanında faaliyetlerine başlamış fakat zamanla birçok alanda hizmet vererek kurumsal yapısını tek bir holding çatısı altında toplamıştır. Firma özellikle başta GAP projesi olmak üzere Türkiye’de birçok baraj ve santral projesinde imzası bulunmaktadır. Firma inşaat merkezli olmak üzere finans, teknoloji, gıda, gayrimenkul gibi birçok sektörde hizmet vermektedir. Firma 8 farklı ülkede 20.000’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin hem köklü hem de prestijli firmaları arasında yer almaktadır. Firma gelecek nesillere destek olmak amaçlı öğrencilere her dönem staj yapma imkanı sunmaktadır.

Ata Holding’de Staj Şartları

  • 30’dan fazla sektörde hizmet vermesinden dolayı başta Üniversite öğrencileri olmak üzere Milli Eğitim ile yaptığı anlaşma çerçevesinde Meslek Lisesi öğrencilerine de staj yapma imkanı sunmaktadır.
  • Öğrencilerin staj süresince sigortalarının okulları tarafından yapılması gerekmektedir.

Ata Holding’e staj başvurusu yapmak isteyen adaylar ataholding.com.tr veya kariyer sitelerinde yayınlanan staj ilanları üzerinden resimli özgeçmişleri ile direk kendileri başvurmaları gerekmektedir. Staj başvurusu onaylanan adaylar ön görüşme sonrası görevlendirme yapılmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir