ATK İnşaat Staj Başvurusu 2021

ATK İnşaat Staj Başvurusu

1993 yılında inşaat sektöründe hizmet vermek amaçlı kurulan firma kuruluş geçmişi çok eski olmamasına rağmen genç yapısı ile başta Türkiye olmak üzere birçok Ortadoğu ülkesinde 7.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Firma özellikle son yıllarda Irak’ta birçok hastane ve havalimanı gibi projelerinde yapımında imzası bulunmakta ve yapımı devam eden birçok projesi bulunmaktadır. Firma özellikle İnşaat alanında eğitim gören öğrencilere aldıkları eğitimi pratiğe geçirmelerine destek sağlamak için staj yapma imkanı sunmaktadır.

ATK İnşaat’ta Staj Şartları

  • Mimarlık ya da İnşaat mühendisliği ve teknikerliği alanında üniversite öğrencisi olmak
  • Öğrencilerin not ortalamalarının okul genel not ortalamasının en az %50 üzerinde olması gerekmektedir.
  • Öğrencilerin sigortalarının okulları tarafından yapılması gerekmekte ve stajlarının da zorunlu staj kapsamında bulunması gerekmektedir.

ATK İnşaat’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar atk.gen.tr adresinden resimli özgeçmişleri ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Staj başvurusu için firmanın web sitesinde yayınladığı başvuru dönemlerinde başvuru yapılması gerekmektedir. Öğrenciler staja uygun bulunması durumunda firmanın insan kaynakları tarafından ön görüşmeye çağrıldıktan sonra görevlendirme yapılmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir