Autoliv Staj Başvurusu 2021

Autoliv Staj Başvurusu

Firma otomotiv yan sanayi ürünlerinde 40.000’den fazla çalışanı ile sektöründe lider firmalar arasında bulunmaktadır. Firmanın ürün grubu arasında hava yastıkları, emniyet kemerler ve direksiyon simidi gibi ürünler bulunmaktadır. Firma birçok ünlü markaya üretim yapmakla beraber başta Avrupa olmak üzere 20’den fazla ülkeye ürün gönderimi yapmaktadır. Merkez üretim yeri Kocaeli’nde bulunan firma yaz dönemlerinde fabrikada öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Autoliv’de Staj Şartları

  • Tercihen üniversitelerin veya Meslek liselerinin otomotiv sektörü üzerine olan bölümlerinde öğrenci olmak ya da bu alanlarda Yüksek Lisans yapıyor olmak
  • Adayların sigara kullanmaması
  • Tercihen İngilizce bilmek
  • 5510 sayılı yasa kapsamında staj başvurusu yapan adayların staj süresi boyunca sigortalarının okulları tarafından yapılacağını gösteren taahhüt belgesinin sunulması gerekmektedir.

Autoliv’e staj başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer siteleri üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Başvuruları uygun görünen adaylar firmanın İnsan kaynakları departmanı tarafından ön görüşmeye çağrılarak mülakata sokulmaktadır. Staj dönemini başarılı tamamlayan adaylar mezuniyet sonunda da firmada iş bulma imkanları sağlaması çok yüksek olmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir