Avicenna Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Avicenna Hastanesi Staj Başvurusu

1992 yılında Türkiye’de özel sağlık hizmetleri alanında hizmet vermek için kurulan marka İstanbul’da 5 farklı hastanesi ile birçok alanda hastalara kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Türkiye’de fazla hastanesi olmasa da firma Türkiye’nin eski özel hastaneleri arasında bulunmakta ve kurulduğu günden günümüze kadar kaliteli hizmet anlayışını değiştirmeden hizmetlerine devam etmektedir. Marka bünyesinde bulunan hastanelerde toplamda 300’den fazla sağlık çalışanı ve taşeron firmalar ile büyük bir aile yapısı bulunmaktadır. Firma özellikle sağlık alanında eğitim gören öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Avicenna Hastanesi’nde Staj Şartları

  • Tercihen Üniversite ya da Meslek Okullarında öğrenci olmak ve stajların zorunlu staj kapsamında bulunması
  • İnsan ilişkileri güçlü ve disiplinli çalışma ortamına ayak uyduracak yapıda olması
  • Staj dönemlerinde öğrencilerin sigortalarının eğitim gördükleri okulları tarafından yapılması gerekmekte bunu staj başlamadan önce okullarından alacakları taahhüt belgesi ile sunması gerekmektedir.

Avicenna Hastanesi’ne staj başvurusu yapmak isteyen adaylar avicennahastaneleri.com üzerinden ya da direk hastanelerin insan kaynakları bölümünde staj başvurusu yapmaları gerekmektedir. Tercihen adayların başvuruları hastaneye kendileri yapması tavsiye edilmektedir.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir