Banvit Staj Başvurusu 2021

Banvit Staj Başvurusu

1968 yılında ilk faaliyetlerine başlayan firma günümüze kadar kesintisiz ve kaliteli hizmet vererek sektöründe marka bilinirliği ve güveni olan markalar arasında bulunmaktadır. Firma özellikle çevre ve insan sağlığına duyarlılığı ile bilinmekte ve bu alanlarda sürekli sosyal projelerde yer almaktadır. Firma bünyesinde 200’den fazla çalışanı olmasının yanında öğrencilere okullarında öğrendikleri bilgileri pratiğe dökmek için yaz dönemlerinde staj yapma imkanı sunmaktadır.

Banvit’te Staj Şartları

  • Öğrencilerin yapacakları stajları zorunlu staj kapsamında bulunması ve okullarından imzalı staj defterlerinin sunulması gerekmektedir.
  • Staj süresince öğrencilerin sigortasının 5510 sayılı yasa kapsamında okulları tarafından yapılacağını gösteren taahhüt belgesi

Banvit’e staj başvurusu yapmak için banvitas.com adresinde bulunan insan kaynakları bölümünden stajyer sayfasından başvuru yapabilirler. Firma sadece 1 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında staj başvurusu kabul etmektedir. Sayfa üzerinde bulunan başvuru formu ile başvuru yapılması gerekmektedir. E-mail yolu ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır. Staj dönemimi başarı ile bitiren adaylar profesyonel kariyer hayatlarında firma tarafından ilk değerlendirmeye alınan kişiler arasında bulunmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir