Koton Staj Başvurusu 2021

Koton Staj Başvurusu

Mağazacılık sektörünün önde gelen markalarından olan Koton, farklı yapısı ve stilleri ile bugün ülkemizin en seçkin markaları arasında yer almaktadır. Çalışanlarına da değer veren, onların memnuniyetini ön planda tutan marka, staj başvurusu alarak, bünyesinde yeni ve dinamik ekipler kurmaktadır. Mağazalarında ya farklı departmanlarında çalışabilme olanağınız bulunuyor.

Özellikle üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, kendini perakende sektöründe geliştirmek isteyenler tercih edebileceği bu seçenek, kariyeriniz için özel bir kurumsal deneyim olacaktır. Koton staj başvurusu yapmak için sitesini kullanabilir, dönemsel alımlar ve staj hakkında detaylı ve doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Firma başvuruları sürekli olarak yapılabiliyor. Bilgi bankasında saklanan CV’ler gerek oldukça değerlendirmeye alınıyor.

Seçim sırasında dönemsel çalışma olduğu için stajyer başvurularına öncelik verildiği bilinmekte. 35 yaşından gün almamış olan her öğrenci Koton çatısı altında çalışma için staj başvurusunda bulunabilir. Bu şekilde örgüt kültürü, çalışma şartları ve sektör deneyimi ile kariyer hedeflerinizi daha sağlıklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İdeal bir gelecek için stajlar öğrencilerin aktif çalışma hayatında ki ilk adımlarıdır.

Staj başvurunuzu değerlendirmek için, öğrenci olmanız ve 35 yaşından gün almamanız dışında bir şartımız bulunmuyor. Staj olanakları sağlamakla; kısa vadede nitelikli iş gücünden yararlanmayı, uzun vadede potansiyel personelimiz olabilecek öğrencilerle yakın iletişim halinde onların çalışmalarını değerlendirme amacını taşıyoruz.

Stajlar yaz ve kış aylarında olmak üzere iki farklı kategoride değerlendirmeye alınır:

Kış Dönemi Stajı: Meslek ve ticaret lisesi son sınıf öğrencilerine yönelik kış dönemi zorunlu staj başvuruları her yıl nisan ayına kadar web üzerinden alınmaktadır. Nisan – Mayıs ayları içinde staj başvuruları değerlendirilerek, kış dönemi staj planları hazırlanır. Mayıs ayında staj başvuruları kabul edilen tüm adaylara, telefonla gerekli bilgi verilir. Öğrenim dönemiyle birlikte başlayan staj hafta 3 gün olarak okullar kapanıncaya kadar devam eder.

Yaz Dönemi Zorunlu Staj: Üniversite öğrencilerine yönelik yaz dönemi zorunlu staj başvuruları her yıl nisan ayına kadar web üzerinden alınmaktadır. Nisan-Mayıs ayları içinde staj başvuruları değerlendirilerek, yaz dönemi staj planları hazırlanır. Mayıs ayı ortasında staj başvuruları kabul edilen tüm adaylara, telefonla gerekli bilgiler verilir. Staj başvuruları kabul edilmeyen adaylara da e- posta yolu ile mutlaka staj başvuru durumları hakkında geri dönüş yapılır.

Geleceğinizi tekstil sektöründe görüyorsanız, KOTON’da staj sizin için, alanınızla ilgili tüm süreçlerin içinde aktif olarak yer alırken, KOTON’u ve sektörü anlama fırsatı demektir. Ayrıca KOTON ekibinde yeni oluşumlar için stajyerlerimize daima öncelik tanırız. Lütfen hangi tarihler arasında, hangi departmanda ne üzerine staj yapmak istediğinizi belirten resimli özgeçmişinizi info@koton.com.tr adresinden IK departmanımıza iletiniz.

One Reply to “Koton Staj Başvurusu 2021”

  1. Selçuk anadolu meslek lisesi giyim üretim teknolojisi bölümü açık lisede 11. Sınıf öğrencisiyim 12. Sınıf kış dönemi için staj yapmak istiyorum modelistlik konusunda 6 yıl çalışma tecrübem var dönüş yaparsanız sevinirim kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir