Aygaz Staj Başvurusu 2021

Aygaz Staj Başvurusu

AYGAZ, LPG’nin üretimi, temini, stoklanması, dolumu ve LPG’li cihaz üretimi ile satışını kapsayan tüm faaliyet alanlarında etkin olan Türkiye’deki tek LPG şirketidir. LPG sektöründe faaliyet gösteren halka açık ilk şirket olan Aygaz, 81 ilde 3.800’e yakın tüpgaz bayi ve otogaz istasyonuyla hizmet vermektedir.

Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG ürünlerini sunan Aygaz, her gün 100 binin üzerinde eve girmekte ve 1 milyona yakın araç Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır

AYGAZ bünyesinde lise ve Lisans öğrencilerine özel staj programları yer almaktadır. Bu program sayesinde öğrencilerin gelişimlerine destek verilerek iş hayatına bir adım atmaları sağlanır. Aynı zamanda en önemli hedef gelecekte bünyemizde çalışacak olan çalışma arkadaşlarımızı seçmektir.

Başvurular ön seçim kriterleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. İhtiyaç duyulması durumunda stajyer adayları sözlü mülakata tabi tutulabileceklerdir.

Aygaz’da Staj Olanakları

Aygaz’da lise ve üniversite öğrencilerine sağlanan staj olanakları ile öğrenciler iş hayatına hazırlanarak gelişimlerine destek verilirken, şirketin geleceğinde yer alacak yeni çalışma arkadaşlarıyla tanışmak hedeftir.

Lise Stajları

Lise staj başvuruları ilgili okul müdürlükleri aracılığıyla Mayıs-Haziran-Temmuz ayları içinde alınarak, stajlar okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilmektedir.

Üniversite Stajları

Üniversite staj başvuruları 8 Şubat-15 Mart 2016 tarihleri arasında internet sitemiz üzerinden alınmakta ve stajlar bölüm taleplerine göre Haziran-Eylül ayları içinde 4-6 hafta olarak gerçekleştirilmektedir.

Başvurular ön seçim kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek, ihtiyaç duyulması halinde stajyer adaylarının mülakata tabi tutulmasıyla neticelendirilmektedir.Yaz stajı sürecinde öncelikli olarak 3. Sınıf öğrencileri değerlendirilmektedir.

Ön Seçim Kriterleri;

• Öğrencinin okulu tarafından 5510 sayılı kanunun 5’inci maddesinin (b) bendi gereğince iş kazası ve meslek hastalıkları sigortasının yapılıyor olması
• Öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirketimizin iş süreçleri ile ilgili olması
• Öğrencinin başarı düzeyi

Bölüm stajyer kontenjanlarına göre adaylara Nisan Ayı içerisinde e-posta ile staja kabul edilip edilmedikleri bilgisi verilmektedir.
2016 yaz dönemi için 8 Şubat-15 Mart 2016 tarihleri arasında aşağıdaki link aracılığıyla yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir