Balcalı Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Balcalı Hastanesin’de Staj

BALCALİ hastanesi Ulusal ve Uluslar arası alanda bilgi, teknoloji kullanımı ve sağlık hizmeti sunumunda referans gösterilen bir güce ulaşmak ve herkesin tercih ettiği marka olmayı kendisine vizyon edinmiştir.  Hasta odaklı hizmet anlayışını önemsemektedir. Staj başvurusu yapacak olan öğrencilerimize BALCALI hastanesi gücünden güç katacaktır.

Balcalı Hastanesi Staj Başvuru Ve Şartları

Staj yapacak öğrencilerin Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmaları ve stajlarının zorunlu olması gerekmektedir. Bunlara ek ise; temiz ve titiz, güler yüzlü, dinamik, işini severek ve isteyerek yapan, öğrenmeye açık, aktif rol alabilecek, takım çalışmasına ayak uydurabilecek, fikir üretebilen, farklılıklara uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı, tüm hastalara eşit davranabilecek, hasta haklarına saygılı, çalışma saatlerine uyabilecek hastanenin ön gördüğü kurallara uyumlu öğrenciler olması gerekmektedir. Stajyerlerin staj kıyafeti ve staj defteri bulundurması ve staj defterlerinin eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Stajyerler staj bölüm yöneticisi kontrolünde olacak ve defterlerini her hafta Cuma günü eksiksiz olarak imzalatmaları gerekmektedir. BALCALI hastanesi tarafından dışarı çıkması öngörülmeyen bilgilerin defter de yer almaması gerekmektedir. Aksi halde bölüm yöneticisi defteri imzalamayacaktır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Okuldan alınan zorunlu staj belgesi, başvuru esnasında doldurulan staj başvuru formunun çıktısı, nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, temiz kağıdı; e-devlet sitesi üzerinden çıktı alınmalıdır. Hastanenin ön gördüğü sağlık kuruluşlarının herhangi birinden alınacak sağlık raporu,  Aile hekiminizden alabileceğiniz aşı kartı, başarı puanı gibi belgeler ve stajın hangi ay (Haziran, Temmuz, Ağustos) içerisinde yapılmak istendiği bildirilmelidir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj yapacak öğrencilerin Mayıs ayının 3. Haftasına kadar BALCALI hastanesi insan kaynaklarına gerekli belgelerle başvurularını yapabilirler.

Staj Başvuru Sonuçları

BALCALI hastanesi bünyesinde staj yapacak öğrencilerin staj başvuru formunda verdikleri iletişim bilgilerinden kendilerine geri dönüş sağlanacaktır.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir