Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Staj Başvurusu 2021

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesin’de Staj

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi; sosyal hizmetler, kültür ve sanat, sağlık hizmetleri gibi birçok alanda Diyarbakır’a kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı birçok değerli çalışanları ile gücüne güç katmakta ve bu bünyede stajyerlerin’de eğitimine ve gelişimine katkıda bulunmaktadır. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi; hizmet çalışmalarında toplum yararının devamlı gözetilmesi, şeffaflığın sağlanması, hizmette memnuniyetin en üst düzeyde tutulması, hesap verebilirlik doğrultusunda hareket etmek ve etik prensiplere dayanan bir denetim anlayışı sunmaktadır.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Staj Başvuru Ve Şartları

Staj yapacak olan öğrencilerin zorunlu staj yapıyor olması şartı aranacaktır. Çok sayıda kişi arasından seçilecek olan stajyerlerin belediyenin sunmakta olduğu hizmet ve kaliteden ödün vermeden bu hizmet ve kalitenin devamlılığını ve gelişimini sağlayacak kişiler olmaları gerekmektedir. Staj yapacak öğrencilerin Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmaları gerekmektedir. İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahip olan öğrencilerin başvuruda önceliğine dikkat edilecektir.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin duruşuna uygun bireyler olabilmek adına stajyerlerin kılık kıyafet konusunda öngörüldüğü şekilde giyinmeleri ve çalışma saatlerine uymaları gerekmektedir. Çalışma saatlerinin esnek olmaması bakımında çok efor sarf etmeleri gerekmemektedir. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi sağlanan başarı ve gelişmenin en üst düzeyde olması doğrultusunda bünyesinde devamlılık olanağı da sunmaktadır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Staj yapacak öğrencilerin nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, belediye güvencesinde olabilmeleri adına temiz kağıdı (e-devlet sitesi üzerinden çıktı alınmalıdır), iş güvenliği raporu, sağlık raporu olmalıdır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Bu konuda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin açıklamış olduğu genel bir tarih bulunmazken başvuru sürecini internet sitesi üzerinden takip edebilir başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Staj Başvuru Sonuçları

İnternet sitesi üzerinden veya insan kaynaklarına şahsen başvuran öğrencilerin başvuru formunda belirtmiş oldukları iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir