Bilim İlaç Staj Başvurusu 2021

Bilim İlaç Staj Başvurusu

Türkiye’de ilaç sektöründe hizmet vermek için 1953 yılında kurulan firma üretim ve pazarlama alanında hizmet vermektedir. Çerkezköy’de 4.500 metrekare kapalı alanda hizmetlerine devam eden firma 50’den fazla ülkeye ürün satışı yapmaktadır. Firma bünyesinde 300’den fazla personel bulunmaktadır. Firma insan çalışanlarına önem vermesi ile bilinmesinin yanında yeni nesillerin yetişmesine katkı sağlamaktadır. Bu bağlamda firma öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Bilim İlaç’ta Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin biyoloji, kimya gibi bölümlerinde öğrenci olması ve staj dönemimin de zorunlu staj kapsamında bulunması gerekmektedir.
  • Adayların kesinlikle sigara kullanmaması ve disiplinli çalışma ortamına ayak uyduracak yapıda olması gerekmektedir.

Bilim İlaç’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar iletisim@bilimilac.com adresine resimli özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir. Firma staj başvurularını çoğunlukla Nisan ve Mayıs ayları içerisinde kabul etmektedir. Fakat her dönem verdiğimiz mail adresine bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Staj başvurusu uygun görülen adaylar istedikleri staja başlama tarihinden 15 gün öncesinden insan kaynakları birimi tarafından aranarak bilgi verilmektedir. Stajlar Çerkezköy’deki fabrikada yapılmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir