Boydak Holding Staj Başvurusu 2021

Boydak Holding Staj Başvurusu

Türkiye’nin en önemli holdinglerinden olan ve bünyesinde Türkiye’nin birçok ünlü mobilya ve enerji markasını barındıran Boydak Holding, yetiştirmek üzere bünyesine öğrenciler almaktadır. Boydak Holding staj başvurusu ile yetenekli, girişimci ve başarılı öğrenciler arasından seçim yaparak onları kendi bünyesinde değerlendirerek gelecekte iş kaygısı çekme gibi sıkıntılardan kurtarmaktadır.

Boydak Holding bünyesinde staja tabi olmak isteyen öğrenciler şirketin web sitesinden staj alım tarihlerini ve gerekli şartları inceleyerek başvuru yapabilir. Yapılan her başvuru şirketin insan kaynaklarınca değerlendirilir ve şartları tutan öğrenciler davet edilerek staj programına dahil edilir. Boydak Holding staj başvurusu için gerekli olan şartlar şunlardır:

  • Üniversite öğrencisi olanlar ve okullarının staj zorunluluğu bulunan bölümlerinde okuyanlar
  • Son sınıfta okumasına karşın staj sorumluluğunu henüz bitirmemiş olan öğrenciler
  • şartları aynı olduğu takdirde derslerdeki not ortalaması diğer adaylardan daha yüksek olan öğrenciler
  • Şirketin tercihlerine uygun olan ve şirket prensiplerine daha yakın olan öğrenciler

Bu öğrenciler arasından stajyer olarak seçilerek başarıyla programı tamamlayan öğrenciler, Holdingin kendilerine sağlayacağı imkanlardan faydalanabilmektedirler.

Başvurular staj başvuru formunun doldurulmasıyla yapılabileceği gibi Sanayi – Üniversite işbirliği çerçevesinde Kayseri Sanayi Odası üzerinden yapılan staj başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. Staj başvuruları için ik(at)boydak.com veinsan.kaynaklari(at)boydak.com adresinden İnsan Kaynakları ile iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Öğrencileri Staj Başvuru ve Değerlendirme

  • Boydak Holding A.Ş. Stajyerleri Holding şirketlerinde ayrılan staj kontenjanları için en geç  Nisan ayının ikinci haftasına kadar  başvurabilirler.
  • Staj başvurularının değerlendirilmesi Boydak Holding A.Ş. tarafından en geç   Mayıs ayı birinci haftasında  tamamlanır.
  • Değerlendirme sonuçları  Mayıs ayı ilk haftasında  başvurularının kabul edilip edilmediği adaylara bildirilmek üzere öncelikle www.boydak.com sayfasında duyurulur, yoksa diğer iletişim adreslerine bildirilir.
  • Boydak Holding A.Ş. ’ e yapılan başvurular alımın yapılacağı Şirketlerin / Departmanların uzman ve yöneticileri tarafından öncelikle ihtiyaçlarımız ve kapasitemiz göz önünde bulundurularak değerlendirilmekte ve yerleştirilme yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir