Ülker Staj Başvurusu 2021

Ülker Staj Başvurusu

70 yıl öncesinde İstanbul Eminönü’nde küçük bir atölye ile faaliyete geçen ÜLKER Bisküvi, Yıldız Holding bünyesinde yer almaktadır. Ülker Bisküvi, İstanbul/Topkapı fabrikasında çikolata üretimi, İstanbul/Silivri fabrikasında çikolata ve çikolata kaplı bisküvi üretimi, İstanbul/Gebze fabrikasında bisküvi üretimi, İstanbul/Esenyurt fabrikasında kek üretimi, Ankara fabrikasında bisküvi ve Karaman fabrikasında Bisküvi, Kek, Kraker ve Çikolata üretimi yapmaktadır.

ÜLKER, bağımsız laboratuvarları, uzman ve deneyimli kadrosu ile sürekli yenilikçi üretimler yapmayı kendine amaç edinmiştir. En çok tercih edilen gıda ürünlerinden biri olmasının nedeni ise bu yenilikçi ve yaratıcı yapısıdır.

ÜLKER ailesi olarak İnsan Kaynakları çatısı altında Yetenek Kazanımı, Eğitimler, Sosyal Haklar, Öğrenme ve Gelişim konularında çalışanlarımıza tüm kazanımları sağlamaktayız.

Şirketimiz Bünyesinde öğrencilere yönelik staj programları düzenlenmektedir. Stajyerlerimize tüm Oryantasyon Eğitimleri ve Temel Eğitim Programları uygulanmaktadır.  Yıldız Holding Bünyesinde merkez ofis ve ÜLKER’de staj yapmak için başvurunuzu http://www.yildizkariyer.com/ adresinden özgeçmişinizi oluşturarak yapabilirsiniz. Ön eleme sırasında başarı sırası esas alınarak sıralandırma yapılacaktır. ÜLKER İnsan Kaynaklarının belirlediği sayıda stajyer alımı yapılmaktadır.

Buradan Ülker staj başvurusu yapabilirsiniz.

6 Replies to “Ülker Staj Başvurusu 2021”

  1. Gıda mühendisliği 2 sınıf öğrencisiyim labaratuvarda staj yapmak istiyorumda stajer alyormusunuz,alıyorsanız yaz stajı için başvurular ne zaman başlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir