Loreal Staj Başvurusu 2021

Loreal Staj Başvurusu

Dünyanın en ünlü kozmetik ve bakım ürünleri üreticisi olan Loreal, Türkiye’de de 2007 yılından beri hizmet veren bir şirkettir. Her yıl birçok öğrenciye kendi bünyesinde staj yapma olanağı da sunan Loreal, bu stajda başarılı olan öğrencileri ileride kendi bünyesinde çalıştırmakta ve onları sektörle ilgili donanımlı hale getirmektedir.

Loreal staj başvurusu için üniversite, ticaret meslek liseleri ile mühendislik bölümlerinde okumak ve okulun zorunlu stajı bulunması gereklidir. Staj süresi 3 ay ile bir yıl arasında değişebilen firma, staja aldığı öğrencilerde kendini tanıyan ve iyi ifade eden, zorlu projelerde çekinmeden görev alabilecek kadar cesur, yetenekli, hırslı ve yetenekli olma gibi özellikler aramaktadır. Bu şartları tespit edebilme amacıyla öğrenciler başvurularından sonra bir takım testlere tabi tutulur ve mülakattan geçirilir.

Tüm bu vasıflara sahip öğrencileri Loreal staj başvurusu yapanlar arasından seçtikten sonra firma öğrencileri tanıma adına staj süresince izleme altına alarak kişisel gelişmelerini takip eder. Başarılı bulunan öğrenciler ise sektöre hazırlanarak onlara iş imkanları tanınır.

Her yıl işe aldığımız genç mezunların neredeyse üçte biri eski stajyerlerimizdir. Stajlarımız üniversitelerdeki, iş ve mühendislik okullarındaki farklı geçmiş birikime sahip öğrencilere açıktır ve uzmanlık alanlarımızdan birinde zengin bir ilk iş deneyimi kazanma fırsatı sağlar: Araştırma, Operasyon, Finans, Bilgi Sistemleri, Pazarlama, Satış, İletişim, Dijital ve İnsan Kaynakları.
Üç ila on iki ay boyunca, profesyonellerden oluşan bir ekibin üyesi olur, gerçek görevler üzerinde çalışır ve değerlendirildiğiniz somut hedeflere ulaşırsınız. Kişiliğinizi ve özelliklerinizi tam olarak ifade ederken becerilerinizi de geliştirirsiniz. Uzmanlık veya yeterliliğin ötesinde genç, dinamik, heyecanlı ve hırslı, projelere kendini tamamen verebilen, heyecanı başarıya dönüştürebilen ve güzellik ve mükemmellik yaratabilen yetenekler arıyoruz.   Bu staj, gelecekteki iş liderlerimizden biri haline gelebilmeniz için en iyi hazırlıktır.

BİR ENTEGRASYON PROGRAMI

Stajınızın sonucu ne olursa olsun, çalışma hayatınıza başlamadan önce eşsiz bir mesleki deneyimden faydalanmış olacaksınız. L’Oréal’e ve ekibinize uyum sağlama sürecinizi kolaylaştırmak için, müdürünüzün de yardımıyla, şunları sunuyoruz:
  • Grubu daha iyi tanımak için L’Oréal Keşif oturumu
  • stajınız boyunca kişisel gelişiminizin izlenmesi ve koçluk
  • kendi ilişkiler ağınızı oluşturabileceğiniz ve deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz özel bir dijital topluluk
Buradan ilanları inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir