Brisa Staj Başvurusu 2021

Brisa’da Staj

Bir Sabancı Holding üyesi olan Brisa, ülkemizin lastik üretiminde lider firması olarak gösterilmektedir. Tarihi çok eskiye dayanan firma ilk olarak Lassa markasını üreterek piyasaya sürerken sonrasında yaptıkları ortaklıklar ile farklı markaların lastiklerini de üretmeye başlamıştır. Bu doğrultuda ülkemizde lastik üretimi yapan çok sayıda fabrikası bulunan firma bünyesinde kişiler stajlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Brisa Staj Başvuru ve Şartları

Genel olarak stajlara üniversite öğrencileri başvururken bu öğrenciler arasından ilgili bölümlerde olanlar seçilmektedir. Şirket yönetimi konusunda stajlarını yapacak olan adaylar stajyer olarak kabul edilirken mühendisler de fabrika içerisinde stajlarını tamamlamak adına stajyer olarak kabul görürler. Bu bölümlerde okuyan kişilerin üçüncü sınıfa geçmiş olmaları gerekirken kendilerinden başka bir şart istenmemektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Firmaya başvuruda bulunacak olan kişiler merkez binasına bizzat giderek başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Okullarından alacakları zorunlu staj belgeleri ve öğrenci belgeleri Brisa staj başvurusu yaparken gerekli olacakken kendilerine verilen staj formunun da eksiksiz bir biçimde doldurulması gerekmektedir. Ülkemizin en önemli lastik üreticilerinin başında gelen firma gerekli belgelerde oldukça titiz bir davranış sergilemektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurular için firma ilkbahar aylarını uygun görürken Mayıs ayının son haftasına kadar başvurular kabul edilmektedir. Bu başvurular sonrasında kişiler sonuçların açıklanmasını birkaç hafta beklemek zorunda olurlar. Stajyerler taleplerin fazla olması durumunda yetkili kişiler tarafından seçilirken bu seçimler kişilere anında bildirilmektedir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvurularını başarılı bir biçimde yapan ve sonrasında sonuçları beklemeye başlayan kişiler mail adreslerini sürekli olarak kontrol edebilirler. Brisa firması staj sonuçlarını adaylara mail yoluyla bildirirken küçük bir açıklama ile birlikte staj konusunda firmanın talepleri kişilere aktarılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir