Burgan Bank Staj Başvurusu 2021

Burgan Bank Staj Başvurusu

Ülkemizde hizmet veren genç bankalardan biri olan Burgan Bank, bankacılık sektöründe dikkat çeken çalışmalarıyla adından söz ettirmeye başladı. Burgan Bank öğrencilere tanımış olduğu staj olanaklarıyla da Türkiye’de bankacılığın gelişmesi konusunda hizmet vermektedir. Staja tabi tuttuğu öğrenciler arasından başarılı olanları bankacılık sektöründe kariyer yapma imkanı tanıyan Burgan Bank staj başvurularında öğrencilerden bazı şartları taşımlarını istemektedir.

Burgan Bank staj başvurusu için öğrencilerden aradığı şartlar arasında onların üniversitelerin bankacılık, ekonomi ya da finans bölümlerinden birinde okuyor olmalarını istemekte ayrıca bu öğrencilerin okullarında 3. Ya da 4. Sınıf öğrencisi olmalarını talep etmektedir. Yine öğrencinin okuduğu okulun staj zorunluluğu olması Burgan Bank’ın staj şartları arasında yer alır. Şatları taşıyan öğrenciler arasında yapılan mülakat ve ön değerlendirme sonucu staj programına dahil olan öğrenciler başarılı bir staj döneminin ardından tüm bankacılık sektöründe ve Burgan Bank bünyesinde iş sahibi olabilme şansını yakalamaktadırlar.

Burgan Bank staj başvurusu olumlu sonuçlanan öğrenciler, Burgan Bank’ın insan kaynakları ihtiyacını değerlendirmede ve bankanın kısa, orta ve uzun vadede stratejik hedefleri gereği bankanın çeşitli birimlerinde personel olarak değerlendirilmektedir.

Kuveyt merkezli Burgan Bank, özellikle kurumsal firmalar ve finansal kuruluşlar sektörleri üzerinde odaklanmış olup giderek büyüyen ve artan  bir perakende ve özel bankacılık müşteri tabanına sahiptir. 35 yıllık bankacılık deneyimi ile Burgan Bank, yatırım yaptığı beşinci ülke olan Türkiye’de, mevcut hizmetlerin kalitesini en üst noktaya çıkarmak ve bankacılık sektöründe yeni ürünler ve hizmetlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Buradan ilanları takip edebilirsiniz.

One Reply to “Burgan Bank Staj Başvurusu 2021”

  1. Bilgi Üniversitesi 3.sınıf Uluslararası Finans öğrencisiyim.Referansım olan Mehmet Köroğlu tarafından yönlendirildim.Burgan Bank olarak stajımı gerçekleştirmek istiyorum.Değerlendirilmesini arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir