Burulaş Staj Başvurusu 2021

Burulaş’da Staj

Bursa’nın toplu taşıma sisteminde söz sahibi olmak ve Bursa halkının ulaşım şartlarını iyileştirmek amacıyla 1998 senesinde kurulan Burulaş, günümüze kadar aralıksız hizmetine devam etmiştir. Günümüzde de bir yandan Bursa’nın şehir içi ulaşımında rol oynayan firma bir yandan da yeni atılımlar yaparak daha fazla insana iş imkânı tanımaktadır. Sürekli olarak gençlere iş vermeyi amaçlayan firma her sene yeni kişiler işe alırken oldukça profesyonel bir insan kaynakları birimine sahiptir. Bu doğrultuda kişiler rahatlıkla firmaya staj için de başvuruda bulunabilirler. Stajlar da işe alımlar gibi insan kaynakları bölümünden kabul edilecektir.

Burulaş Staj Başvuru ve Şartları

Burulaş’a başvuruda bulunacak olan kişilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olması firmanın aradığı ilk şarttır. Genel olarak üniversitelerin lojistik ile ilgili bölümlerinde okuyan kişilerin ilk tercihi olurken elektrik-elektronik mühendisleri ve makine mühendisleri için de uygun bir staj noktasıdır. Son dönemde pazarlama ve işletme öğrencileri de firma içerisinde zorunlu stajlarını tamamlayabilmektedirler. Bu aşamada bu bölümlerin ikinci yarılarında okuyan öğrenciler Burulaş insan kaynakları bölümüne başvuruda bulunarak stajlarını başlatabilirler.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Burulaş insan kaynaklarına yapılan başvurularda genel olarak yaz ayları tercih edilmektedir. Firmanın yalnızca yaz aylarını kısıtlayan bir politikası olmasa da ulaşımda yaz ayları oldukça uygun olduğundan ve eğitim düzeni içerisinde de yaz ayları stajlara ayrıldığından genel olarak stajlar bu dönemde tamamlanmaktadır. Firmanın insan kaynakları stajların başlangıç tarihlerinden 1 ay öncesinde kadar stajları kabul ederler. Belirli bir staj kontenjanı bulunurken kişiler olumsuz yanıt da alabilirler.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlar insan kaynakları yetkilileri tarafından kişilere telefonlar aracılığıyla bildirilmektedir. Bu bildirimler sonrasında kişiler gerekli işlemleri yaparak stajlarına başlayabilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir