Cinemaximum Staj Başvurusu 2021

Cinemaximum’da Staj

Sinema salonları kişilerin en eğlenceli şekilde staj yapmalarını sağlayan alanlar olarak görülmektedir. Bu aşamada birçok kişi farklı şehirlerde sinema salonlarının işletmeciliğini yapan firmalara giderek başvuruda bulunurlar. Son dönemde stajyerler en çok Cinemaximum üzerinden staj başvurularını gerçekleştirmektedir. Bu başvurular ile birlikte stajlarını yaparken eğlenip bir yandan da eğitimlerine katkı sağlayabilirler.

Cinemaximum Staj Başvuru ve Şartları

Sinemalarda staj yapabilmek için kişilerin belli başlı bölümlerde okuyor olması gerekmektedir. Genel olarak sinemalarda sahada çalışan kişiler çok fazla staja ihtiyaç duymaz. Bu sebeple de sinema salonlarının işletmesi, yönetilmesi ve organize edilmesi alanlarında kişiler çalışmalarını gerçekleştirebilirler. Bu sebeple de bu bölümlerde kişilerin okuyor olması ilk şart olurken zorunlu staj için kişilerin başvuruları kabul edilmektedir.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Staj başvurusu için kişiler firmanın resmi internet sitesine girerek burada yer alan insan kaynakları kısmına giriş yaparlar. Sonrasında kişilerden yalnızca isim ve soyisimleri istenirken buna ek olarak CV’lerini de bilgisayar ortamında tutarak siteye yüklemeleri istenir. Bu şekilde kişiler staj için başvurularını gerçekleştireceklerdir. Kişiler bu bilgileri bıraktıktan sonra firma yetkilileri tekrar kişilerle iletişime geçerek stajın eksik kalan bilgilerini toplarlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Sinemalar yılın her döneminde aralıksız olarak çalışan alanlar olduğundan staj ve işe alım konusunda herhangi bir sınırlama getirmemiştir. Rahatlıkla kişiler kendileri için en uygun olan zamanlarda stajlarını yapabilirler. Ancak başvurular internet sitesi üzerinden olduğundan kişilerin staj başlangıç tarihlerinden 1 ay önce başvurularını Cinemaximum resmi internet sitesine yapmaları önerilir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlar başvuru aşamasında CV’lerde belirtilen mail adresine Cinemaximum tarafından gönderilen mailler ile bildirilmektedir. Kişiler eğer kabul edilirse kendilerine en yakın şubeye giderek görüşmeleri gerçekleştirebilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir