Çedaş Staj Başvurusu 2021

Çedaş’da Staj

Elektrik dağıtım firmaları birçok farklı şehirde hizmetlerine devam ederken mühendislik öğrencileri için de çok önemli bir staj noktası olmaktadır. Bu doğrultuda kişiler ülkemizin elektrik dağıtımında en başarılı firmalarından birisi olan Çedaş bünyesinde stajlarını yapabilirler. Bunun için başvuruların eksiksiz bir biçimde yapılması gerekmektedir.

Çedaş Staj Başvuru ve Şartları

Staja başvuracak olan kişilerin başvuruları için internet sitesi kullanılmaktadır. Firmanın internet sitesine girerek buradan insan kaynaklarını seçen kişilere bir başvuru formu gösterilmektedir. Kişilerin Excel dosyası halinde sunulan bu başvuru formunun iki sayfasını da eksiksiz bir biçimde doldurması gerekir. Bunu dolduran kişiler sonrasında firmanın mail adreslerine staj başvurularını bu dosya ile yaparlar. Bu aşamada Çedaş tarafından aranan tek şart kişilerin firma ile ilgili bölümlerde eğitim alınıyor olunmasıdır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Evrak konusunda firma adayların bir zorluk yaşamasını istemezken genel belgeler dışında yüksek taleplerde bulunmamaktadır. İlk olarak kişilerin bölümlerinden zorunlu staj belgelerini ve öğrenci belgelerini almaları gerekir. Bu belgeler tamamlanmışsa ekstra bir belge Çedaş tarafından talep edilmemektedir. Sonrasında gerekli bilgiler kişilerin doldurduğu başvuru formundan alınmaktadır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurular yapılırken firma tarafından kişilere herhangi bir sınır koyulmamaktadır. Mail sistemi oldukça aktif olduğundan kişiler kendilerini yalnızca okullarının belirledikleri tarihlere göre ayarlayabilirler. Firmaya yapılacak olan başvurular aynı gün içerisinde sonuçlanacağından adaylar için herhangi bir sorun olmamaktadır.

Staj Başvurusu Sonuçları

Firmaya maillerini gönderen kişiler Çedaş tarafından cevapları aynı maile cevap olarak alırlar. Firma tarafından gönderilen maillerde kişilerin staj başvurularının sonuçları yer alırken onaylanan adaylardan ekstra belgeler istenebilmektedir. Bu doğrultuda kişiler gerekli belgeleri de seçerek sisteme yüklerler ve sonrasında da başvuruları başarı ile tamamlanmış olur.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir