ÇimSA Staj Başvurusu 2021

ÇimSA Staj Başvurusu

ÇimSA kendi ekibine katılacak yeni stajyerler ile kalitesini daha da arttırmaktadır. Yapılan alımlar ile ilgili çok fazla detaya inen firma yöneticileri bu alan ile ilgili çok fazla stajyer öğrenciyi bünyesine alacak. ÇimSA staj başvurusu yaparak siz de bu ekibin bir parçası olmak için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Stajyer olarak alınacak pozisyonlar ise kalite teknik uzmanı, operasyon lideri, ekip lideri, iş sağlığı ve güvenliği lideri ve elektrik elektronik bakım planlama lideri gibi pozisyonlara alım yapılacaktır. Staj başvurusu yaparak siz de bu ekibin bir parçası olabilirsiniz. Çünkü stajyer olarak çok fazla alım yapacak olan ÇimSA geleceğin en önemli firmalarından olacağa benziyor.

Üstteki pozisyonlar haricinde illere göre de genel başvuru kabul eden ÇimSA bulunduğu iller için genel başvuru adı altında pozisyon açmış ve buradan başvuruları almaktadır. Staj yapacak kişilerin buraya başvurması ve sonrasında da pozisyonlarının belli olmasını düşünmüş olan firma gerçekten de çalışanlarına ne kadar önem verdiğini buradan kolaylıkla anlamanın mümkün olduğunu gösteriyor.

Çimsa İnsan Kaynakları

Şirketin Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları vizyonu yüksek performans kültürü oluşturmak, misyonu ise organizasyonel değişim ve gelişimi sağlamaktır. Bu kapsamda, şirket stratejisi ve şirket hedefleri ile paralel biçimde belirlenen bireysel iş ve yetkinlik hedefleri ile etkin ve düzenli bir yapısal performans yönetimi gerçekleştirilmektedir. Şirketin rekabet gücünü artıracak ve değişen ihtiyaçlara cevap verecek kapsamda da, organizayonel değişim ve gelişime yönelik politikalar planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Çimsa Çimento Staj Başvurusu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir