Vodafone Staj Başvurusu 2021

Vodafone Staj Başvurusu

Ülkemizin en iyi iletişim firmalarından bir tanesi olan Vodafone büyük bir kitle oluşturmuş ve bu kitlesini de gün geçtikçe arttırmaktadır. Stajyer olarak bünyesinde çalıştıracağı kişileri titizlikle seçen ve çalışanlarına da büyük imkanlar sunan Vodafone staj başvurusu siz de yapabilir ve bu imanlardan siz de kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Aranan şartlar ise oldukça basit. Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan herkes bu başvuruyu kolaylıkla yapabilmektedirler. Tabi bunun yanı sıra iyi derecede İngilizce bilmek, akademik ve sosyal başarılara sahip olmak, işe yeterli miktarda zaman ayırmak. Bu ve daha birkaç şartları yerine getirdiğiniz zaman staj başvurusu yapabilirsiniz.

Hem internetten yani online bir şekilde yapabileceğiniz hem de yüz yüze görüşerek yapabileceğiniz bu başvuruda size büyük bir olanak sağlanmış. Çünkü internetten online olarak yapılan testler sonucunda sizin durumunuza bağlı olarak staj yapmaya uygun olup olmadığınız kesinleştirilmekte ve sonrasında da diğer aşamalara geçilmektedir. Bundan dolayı da başvurunuzu internet ortamından kolaylıkla yapabilir ve sonrasında da diğer aşamalara daha kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

Kimi arıyoruz?

– Üniversite 3. veya 4 sınıftaysan
– Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyuyorsan,
– Dinamik ve enerjiksen,
– Sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirdiğini düşünüyorsan,
– İyi derecede İngilizce biliyorsan,
– İyi bir akademik ve sosyal başarıya sahipsen,
– Haftanın en az 3 gününü staja ayırabileceksen
aradığımız sensin!

Kariyer.net üzerindeki açık pozisyonlarımızı incele ve sana uygun olan ilana başvur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir