Citibank Staj Başvurusu 2021

Citibank Staj Başvurusu

Türkiye’de yabancı kökenli bankalar arasında adından çok sık söz ettiren faaliyetleri ile ülkemize katkı da sağlayan yabancı bankalar arasında Citibank’ın büyük bir yeri vardır. Üklemizde 35 yıldır bankacılık yapan Citibank 100’den çok ülkede de bankacılık hizmeti vermektedir. Ülkemize verdiği hizmetlerden biri de Citibank staj başvurusu ile stajyer öğrenci kabul edip bünyesinde o elemanları sektöre hazırlamasıdır. Citibank’ın stajla ilgili ilanlarını bankanın web sitesinde ve kariyer sitelerinde bulmak mümkündür.

Stajyer öğrenci seçiminde bazı kriterleri göz önüne alan banka bu kriterleri taşıyan öğrenciler arasından yapmış olduğu seçimle o öğrencileri bankacılıkla ilgili onlarca birime hazırlayan Citibank onların gelecekte sektörde iş bulabilmelerini de sağlamaktadır.

Citibank staj başvurusu için gerekli olan şartların başında öğrencinin başarı notu, bankacılıkla ilgili bir bölümde okuması, 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olması ve okulunun staj zorunluluğu olması gibi şartlar ön plana çıkmaktadır.

Citibank staj programına dahil olan öğrenciler bir Avrupa bankasının bünyesinde eğitim alma ayrıcalığını taşımakta ve bankacılık sektörüne başarılı bir giriş adımı atmaktadırlar.

Staj programları sayesinde Citibank’a ilk adımını atabilirsin.Citibank kısa ve uzun süreli staj programları ile geleceğin potansiyel Citi’lilerini yetiştirmeyi amaçlar ve bu doğrultuda lisansüstü eğitim gören öğrenciler ve üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine öncelik verir. Yapman gereken tek şey internet yolu ile bize başvurmak!

Buradan ilanları takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir