Coats Staj Başvurusu 2021

Coats’da Staj

Tüm dünyada çalışmalarını sürdüren bir tekstil firması olan Coats ülkemizde de uzun yıllardır farklı şekillerde hizmetlerine devam etmektedir. Birçok markanın kotlarını üreten firma bu doğrultuda çok sayıda büyük firmayı müşterisi olarak kabul etmektedir. Bu aşamada firma tarafından yaz aylarında staj yapmak isteyen üniversite öğrencileri de kabul edilmektedir.

Coats Staj Başvuru ve Şartları

Başvurularda bulunacak olan kişilerin üniversite öğrencisi olma şartı aranmaktadır. Eğer bu şartı sağlamayan adaylar staj başvurusu yapmak isterlerse henüz ilk etapta bu başvurular reddedilir. Buna ek olarak kişilerin zorunlu stajlarını yapmak için firmaya başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Keyfi stajlar kurum tarafından kabul edilmez. Son olarak da kişilerin stajlarını minimum 20 gün yapması gerekmektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Kişiler firmaya başvuruda bulunacakken firmanın belirlediği şartlara uyduklarını gösteren belgeleri de yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Üniversite öğrencisi olduklarını gösteren öğrenci belgelerinin yanı sıra okudukları bölümden alacakları zorunlu staj belgeleri ile birlikte başvurularını yapabilirler. Buna ek olarak kendilerine başvuru aşamasında bir form verilmektedir. Bu başvuru formunu eksiksiz bir şekilde dolduran kişiler Coats firmasında ki staj başvurularını tamamlamış olurlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Stajlarını firmanın üretim ya da yönetim aşamasında gerçekleştirebilen kişiler başvurularını nisan ayının ortasına kadar yapması gerekmektedir. Nisan ayının son iş gününde firmaya kabul edilen stajyerlerin tamamı açıklanmaktadır. Bu tarihten sonra firma tarafından bir stajyer alımı olmamaktadır.

Staj Başvurusu Sonuçları

Stajlara başvuruda bulunan kişilerin başvurularının sonuçları kişilere mail adreslerinden ve telefonlarına gönderilen SMS’ler ile belirtilmektedir. Bu sayede kişileri Nisan ayının sonunda firmaya kabul edilip edilmedikleri konusunda bilgi sahibi olurlar. Staj başvuruları onaylanmayan kişiler başka kurumlara da başvuruda bulunabilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir