Coca Cola Staj Başvurusu 2021

Coca Cola Staj Başvurusu

Coca-Cola Şirketi olarak, 200’ü aşkın ülkede, 3.600’den fazla ürün çeşidimizle dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketiyiz. Coca-Cola’nın beş coğrafi grubundan biri olan Avrasya ve Afrika Grubu’nun merkezinin Türkiye’de bulunmasından dolayı, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu, Hindistan yarımadası ve Afrika kıtasında bulunan 90 ülkedeki faaliyetlerimizi İstanbul’daki merkezimizden yönetmekteyiz.

Staj Programı

Coca-Cola Türkiye staj alımları, departmanlardaki gereksinimler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir, bölümlerin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre kontenjanlar belirlenmektedir. Her yıl bünyemizde çalışma imkanı yakalayan öğrenciler, Coca-Cola dünyası hakkında daha çok bilgi edinme ve yakından tanıma imkanına sahip olmaktadır.

Mülakat sürecini başarılı bir şekilde atlatarak bünyemizde staj yapmaya hak kazanacak stajyer adaylarımız Coca-Cola’daki tüm süreçleri takip edebilecekleri, staj sonunda staj projelerini birim yöneticilerine sunacakları, performans değerlendirme sürecinden geçecekleri bir staj programına dahil olacaklardır.

Stajyerlerimiz staj programı süresince şirket oryantasyonu, fabrika ziyaretleri, sınıf içi eğitimler, seminerler gibi bir çok programa dahil olarak kendilerini kısa dönemde en çok verimle geliştirebilecekleri bir staj dönemi geçirebileceklerdir.

Coca Cola Staj Başvurusu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir