HP Staj Başvurusu 2021

HP Staj Başvurusu

Hewlett Packard (HP)’nin vizyonu, dünyanın dört bir yanındaki insanlar, kurumlar ve topluluklar için her yerde hayatı kolaylaştıran, iyileştiren teknolojiler geliştirmektedir. Ana hedefimiz keşfetmek, hayranlık uyandırmak ve inovasyondur. Biz teknoloji geliştirmiyoruz, teknolojiyi her yerde hayatı herkes için iyileştirmek için kullanıyoruz.

Staj Başvuru ve Olanakları

HP Türkiye, öğrenimleri süresince bilişim sektöründe dünyanın önde gelen markalarından biri olan HP’de kendilerini geliştirme ve deneyim kazanma şansı vermekteyiz. HP Türkiye, öğrencilerine her yaz döneminde staj imkanı sunmaktadır. Staj başvuruları jobs@hp adresinden online olarak yapılmaktadır.

HP’de staj yapmak isteyen öğrencilerin staj programına başvurmaları için ön şart okullarından öğrenci belgesi ve staj görevlendirme uygunluk yazısı almaları gerekmektedir.

HP’de ayrıca öğrencilere yurtdışında staj yapma imkanı da sunulmaktadır. Başvurular yine jobs@hp  adresi üzerinden yapılabilmektedir.

Türkiye’de alınacak stajyer öğrenci sayısı seneye göre departmanların ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Staj süresi maksimum 1 ay ile sınırlı olmakta ve öğrenciler personel servisi ve öğle yemeği gibi tüm personel olanaklarından yararlanabilmekteler.

Staj başvurusuna buradan. tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir