Daikin Staj Başvurusu 2021

Daikin Staj Başvurusu

Klima alanında çok başarılı bir firma olan Daikin ekibinde çalışacak olan stajyer kişileri aramaktadır. Resmi internet sitesinden bu açıklamayı yapan Daikin, çok fazla sayıda stajyer alacağını da duyurmuştur. Daikin staj başvurusu yaparak siz de bu firmada stajyer olma şansını daha da arttırabilirsiniz.

Çok fazla alım yapacağını gösteren açıklamada hangi bölümlerden de alım yapılacağı açıklandı. Satış destek uzmanı, satış destek mühendisi, mağaza satış sorumlusu, Ar- Ge mühendisi, üretim mühendisi ve danışmanlık satış mühendisi gibi alanlardan alım yapacak olan firma staj başvurusu yapan kişileri de basit bir mülakata almakta ve bu mülakat sonrasında da alımlarını yapmaktadır.

Bünyesine çok fazla sayıda stajyer öğrenci alacak olan büyük klima firması bu alımları her sene çoğaltacağını da belirtti. Ayrıca staj öğrencisi olarak çalışan kişileri de ilerleyen zamanlarda bünyesine dolgun maaş ile alabileceğini de söyleyebiliriz. Bundan dolayı bu firmada stajyer olarak çalışmak çok fazla avantaj olmaktadır. Başvuruda da istenilen şartlar oldukça basit ve kolay olduğu için başvuruyu yapabilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER

Şirketimizde yaz ayları süresince üniversite zorunlu stajını gerçekleştirmek isteyen adayların başvuruları kabul edilmektedir.

  • Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden birinde eğitimine devam ediyorsan,
  • Staj zorunluluğun varsa ya da zorunlu staj sigortan okulun tarafından karşılanıyorsa,
  • MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan,
  • İletişiminin güçlü olduğuna inanıyorsan ve enerjik bir ruha sahipsen,
  • Gelişime ve öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkınsan başvurunu bekliyoruz.

Başvuru için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir