N11 Staj Başvurusu 2021

N11 Staj Başvurusu

Doğuş Grubu ile beraberinde Kore’nin en büyük grubu ile ortaklaşa kurulmuş olan e- ticaret sitesi her geçen gün daha da büyümekte, daha da genişlemektedir. Bundan dolayı da stajyer çalışacak öğrencileri bünyesine katmayı hedefleyen firma N11 staj başvurusu yapan kişileri beklemektedir. Başvurular oldukça basit bir şekilde yapılmakta olduğunu da söyleyebiliriz.

Alınacak olan bölümlerin neredeyse tamamı İstanbul Avrupa yakası tarafındadır. Bölümler ise hukuk operasyonları asistanı, avukat, geliştirici, fraud manager gibi alanlar olmaktadır. Staj başvurusu yapacak kişilerden öncelikli olarak sosyal ve akademik başarılarının iyi olmasına bakılmaktadır. Sonrasında ise İngilizceyi yeterli düzeyde konuşabilmesine bakılmaktadır. Bir diğeri ise diksiyonun düzgün olması gerekmektedir.

Ticaret sitesi olarak yayın hayatına girmiş olmasından dolayı bünyesinde çalışacak olan stajyer öğrencilerin çoğu diksiyonunu iyi kontrol edebilmesi gerekmekte, hitap yeteneği olması gerekmekte ve ikna gücü yüksek olması lazımdır. Bu şekilde staj başvurusunu buraya yapabilir ve belirtmiş olduğumuz şeyleri de yerine getirirseniz büyük bir olasılıkla burada stajyer öğrenci olarak görev almaya başlayacaksınız.

n11.com staj başvurusu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir