Dalaman Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Dalaman Havalimanı’nda Staj

Muğla ili dalaman ilçe sınırları içerisinde bulunan uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 6km güneyinde yer alan havalimanı; Milas-Bodrum havalimanı ile birlikte Muğla’ya hizmet veren iki uluslararası havalimanından biridir. Günün 24 saati sivil ve askeri hava ulaşımına açık hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı, etik değerler çerçevesinde ve ahlak kuralları sınırları içerisinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı Staj Başvuru Ve Şartları

Öğrencilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmaları gerekmektedir. Zorunlu staj şartı aranan öğrencilerin, bilgisayar ve İngilizce bilgisine sahip olmaları da ön şarttır. Okudukları kurum tarafından primlerinin ödenmesi ve sigortalarının yapılması gerekmektedir. Havalimanı bünyesinde yalnızca öğle yemeği ve servis hizmeti sunulacaktır. Stajyerler gündüz personeli olarak görülüp sabah 08:00 ile akşam 17:30 saatleri arasında çalıştırılacaklardır. Güler yüzlü, konuşkan, titiz, güvenilir, dürüst, etik değerlere sahip, özverili, çalışkan, enerjik, pratik çözüm üretebilen, ekip ruhuna yatkın kişiler olmalıdırlar.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Stajyerler; okuldan alınan zorunlu staj belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenci belgesi, sigorta girişlerinin yapıldığını gösteren SGK işe giriş belgesi, ikametgah, 1 adet vesikalık fotoğraf, temiz kağıdı gibi evraklar bulundurmalıdırlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staja başvuracak öğrencilerin başvurularını 01 Ocak- 30 Nisan tarihleri arasında resmi internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Staj Başvuru Sonuçları

Stajyerlerin başvuruları havalimanının İnsan Kaynakları bölümünde yetkili olan kişiler tarafından değerlendirilerek, kabul edilmesi durumunda öğrencilerin başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri üzerinden telefonla geri dönüş sağlanmaktadır. Öğrenciler havalimanının; güvenlik görevlisi, vergi uzmanı, müşteri temsilcisi, veritabanı mühendisi,  gerilim sistemleri üst mühendisi gibi alanlarından açık pozisyonda olanlarına görevleri hakkında yeterli bilgi verilip, yetkili kişilerle görüştürüldükten sonra yerleştirilerek stajlarını tamamlayacaklar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir