Denizli Çardak Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Denizli Çardak Havalimanı’nda Staj

Denizli-Çardak havalimanının Askeri meydanların sivil havacılık hizmetleri için kullanılması gerekçesi ile 1991 yılında prefabrik bir binada yolcu hizmeti sunarken, büyüyen ve gelişen yapısı itibari ile 2001 yılında inşaatına başlanılan yeni terminal binası 23 Nisan 2008 yılında hava trafiğine açılarak hizmete başlamıştır. Yeni terminal binasında kaliteli ve temiz bir çalışma ortamı ve elit hizmet anlayışı ile gelişimine devam etmektedir. Büyümeye devam eden havalimanı bünyesine stajyerleri de katarak onların da gelişimine katkı sağlamaktadır. Havalimanında birçok iş alanı bulunmakta olup stajyerlerin çalışma hayatlarındaki ilk alt yapıyı sağlamlaştırma adına onlara kaliteli bir eğitim sunulacaktır.

Denizli-Çardak Havalimanı Staj Başvuru Ve Şartları

Küçük bir kurumken kendi imkanları ve çalışan destekleri ile gelişim ve değişim göstermeye devam etmekte olan havalimanı kendisi ile çalışacak stajyerlerin de özverili, azimli, güler yüzlü, istekli, bilgi birikimi yüksek, disiplinli, dürüst, güvenilir, etik değerlere sahip, katma değer sağlayabilecek kişiler olması tercih edilecektir. Öğrencilerin Üniversitelerin pazarlama, muhasebe, halkla ilişkiler, lojistik, işletme gibi alanlarında eğitimlerine devam ediyor olmaları gerekmektedir.

Bilgisayar ve İngilizce bilgisine sahip olmaları ve stajlarının zorunluluk şartının bulundurması ön şarttır. Öğrencilerin okudukları kurum tarafından sigortalarının yapılması ve primlerinin ödenmesi gerekmektedir. Havalimanının kendilerine ön gördüğü çalışma saatlerine ve kurallara uymak zorundadırlar.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Öğrencilerin okudukları kurum tarafından kendilerine sunulan zorunlu staj ile ilgili yazılı belge, öğrenci belgesi, kurum tarafından sigorta girişlerinin yapıldığını gösteren SGK işe giriş belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah, 1 adet vesikalık fotoğraf ve temiz kağıdı olmalıdır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Öğrencilerin eğitimlerinin devamlılığı sebebi ile yaz dönemi stajı uygulanacaktır. Stajlar Haziran ayında başlayacak olup Mayıs ayının 3. Haftasına kadar başvurular tamamlanmalıdır.

Staj Başvuru Sonuçları

Staj başvuruları havalimanının İnsan Kaynakları bölümünde yer alan yetkili kişiler tarafından değerlendirilip, kabul edilen öğrencilere başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgisi üzerinden telefonla geri dönüş sağlanacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir