Delphi Otomotiv Staj Başvurusu 2021

Delphi Otomotivde Staj

Ülkemizin en profesyonel firmalarından birisi olan Delphi Otomotiv mühendislik öğrencilerinin staj yapabilmesi için en iyi kurumlardan birisidir. Bu aşamada üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Makine Mühendisliği öğrencileri bu firma içerisinde stajlarını gerçekleştirebilirler. Delphi Otomotiv birçok önemli otomobil markasının kablo ağlarını üreten bir firmadır. Bu doğrultuda firma yaptıkları işlemlerin güvenlik açısından ne seviyede önemli olduğunu çok iyi bilmektedir. Yapılan hatalar kişilerin canına mâl olabileceğinden çok sıkı bir kontrol sistemi kullanılır. Stajyer kişiler de bu kurum içerisinde kendilerine yer bulabilirler.

Delphi Otomotiv Staj İçin Gerekli Belgeler

Firmaya başvuruda bulunacak olan kişiler internet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu başvurularında kişiler firmanın mail adreslerine gönderdikleri yazılar ile birlikte staj başvurularını gerçekleştireceklerdir. Bu başvuruların İngilizce yapılması istenmektedir. Firmanın sitesine giriş yapan kişiler de sitenin İngilizce yayın yaptığını rahatlıkla görebilirler. Bu sebeple de kişilerin CV’leri ile birlikte bir mail göndermeleri ve staj için başvurularını gerçekleştirmeleri istenir. Sonrasında eğer firma tarafından staj başvuruları değerlendirilirse kişiler firmaya çağrılarak görüşmeler gerçekleştirilir. Burada da kişiler kimlik belgeleri ile başvurularını rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman Yapılır?

Mühendislik öğrencileri stajlarını sömestr içerisinde ya da yaz aylarında gerçekleştirmektedir. Kişiler stajlarını yapacakları tarihlerden 2 ay öncesinde staj başvurularını gerçekleştirebilirler. Genel olarak firma tarafından belirli bir başvuru tarihi açıklanmamaktadır. Firmanın insan kaynakları bölümü gelen stajyer başvurularını dikkate alarak alımları gerçekleştirir.

Staj Başvuru Şartları

Kişilerin belirlenmiş olan mühendislik bölümlerinde eğitim alıyor olması ve üçüncü ya da dördüncü sınıf öğrencisi olması istenir. Buna ek olarak kişilerin iyi seviyede İngilizce bilmeleri ve bilgisayar programlarına hâkim olması istenmektedir. Çoğu eğitim İngilizce verilirken bilgisayarlar kurumun bel kemiğidir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

3 Replies to “Delphi Otomotiv Staj Başvurusu 2021”

 1. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM VE FİRMANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM
  EĞER BANA BU FIRSATI VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 2. I am a third year student at Suleyman Demirel University.My department is Industrial Engineering. I want to do an internship in your company.
  Thanks.

 3. I am a third year student at İzmir Demokrasi University.My department is Electrical and Electronics Engineering. I want to do an internship in your company.
  Thanks.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir