Denizbank Staj Başvurusu 2018

Denizbank Staj Başvurusu

İyi bir iş imkanı bularak gelecek hayatımızı garanti almak hepimizin en büyük idealidir. Eğitimimizi bu hayallerimiz doğrultusunda almak isteriz. Eğitim süresince ise okuduğumuz bölümle ilgili deneyim kazanmak için staj yapmak isteriz. İşte Denizbank staj başvurusu ile bankacılıkla ilgili bölümlerden birini okuyan öğrencilerin bu hayali gerçek olabiliyor.

Denizbank bünyesinde 2016 yılı içinde staj yapmak isteyen öğrenciler, başvuru şartları ile ilgili tüm bilgilere bankanın web adresi üzerinden ulaşabilmektedir. Birçok bankada olduğu gibi Denizbank’ta da stajyer öğrenci alımı için bankacılık sektörüyle ilgili eğitim veren üniversite bölümlerinden öğrenci alınmaktadır.  Denizbank staj başvurusu yapmayı düşünen öğrenciler, bu okulların 3 ve 4. sınıf öğrencisi olmalıdırlar.

Stajyer öğrenci seçerken öğrencilere genel yetenek ve zekayı ölçen testler yapılmakta, ayrıca yabancı dil de bir tercih sebebi sayılmaktadır. Stajını Denizbank’ta tamamlayan öğrenciler bankacılıkla ilgili onlarca birimden diledikleri biri üzerinde eğitilmekte ve ilerisi için iyi bir bankacı olma yolunda önemli bir adım atmaktadırlar. Stajını başarıyla bitiren öğrencilere Denizbank’ın tüm kapıları sonuna kadar açılmaktadır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

4 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir