Denizbank Staj Başvurusu 2021

Denizbank Staj Başvurusu

İyi bir iş imkanı bularak gelecekteki  hayatımızı garantiye almak hepimizin en büyük idealidir. Eğitimimizi bu hayallerimiz doğrultusunda almak isteriz. Eğitim süresince ise okuduğumuz bölümle ilgili deneyim kazanmak için staj yapmak isteriz. İşte Denizbank uzun dönem staj başvurusu ile ilgili detaylar; İstanbul’da yer alan üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, (4 yıllık) Bankacılık ve Sigortacılık bölümleri, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik, Ekonometri, Matematik, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinde son sınıf ogrencisi olmak şartıyla denizbank bünyesinde 2019  yılı içinde staj yapmak isteyen öğrenciler, başvuru şartları ile ilgili tüm bilgilere bankanın web adresi üzerinden ulaşabilmektedir. Birçok bankada olduğu gibi Denizbank’ta da stajyer öğrenci alımı için  Denizbank staj başvurusu yapmayı düşünen öğrenciler, bu bölümlerin 4. sınıf öğrencisi olmalıdırlar.

Stajyer öğrenci seçerken öğrencilere genel yetenek ve zekayı ölçen testler yapılmakta, ayrıca yabancı dil de bir tercih sebebi sayılmaktadır. Stajını Denizbank’ta tamamlayan öğrenciler bankacılıkla ilgili onlarca birimden diledikleri biri üzerinde eğitilmekte ve ilerisi için iyi bir bankacı olma yolunda önemli bir adım atmaktadırlar. Stajını başarıyla bitiren öğrencilere Denizbank’ın tüm kapıları sonuna kadar açılmaktadır.

Son başvuru tarihi : 23.02.2019

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

4 Replies to “Denizbank Staj Başvurusu 2021”

  1. Mrb ben Dilan Bulgan Kars ilinde oturuyorum. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencisiyim denizbank’ta zorunlu Staj yapmak istiyorum.

  2. Merhaba ben istanbul sancaktepe 75.yıl D.M.O Lisesi 10.sınıftayım hazirandan sonra 3 hafta zorunlu staj icin sancaktepe şubenizde staj yapmak istiyorum.
    şimdiden teşekkürler.

  3. ben adıyaman besni meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık okuyan 1 sınıf öğrencisiyim temmuz-ağustos arasında yapılacak olan 30 gün zorunlu staj eğitimimi batman merkez şubelerinizde yapma imkanı istiyorum

  4. Merhabalar Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulunda Banka ve Sigortacılık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 20 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/SİLİVRİ şubesinde yapma imkanı istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir