Odeabank Staj Başvurusu 2021

Odeabank Staj Başvurusu

Ülkemizde yeni kurulan bankalar arasında göze çarpan çalışmalarıyla Odeabank adından çok söz ettiriyor. Genç ekibine yeni elemanlar kazandırmayı hedefleyen banka üniversite öğrencileri için düzenlrediği staj programları ile yetenekli, hırslı ve idealist öğrencileri bankacılık sektörüne hazırlıyor. Staj programını başarıyla tamamlayanlara ise Odeabank bünyesinde bankacılık sektörüne atılma şansı veren Odeabank, bu staj programlarıyla tecrübelerini genç öğrencilere aktarıyor.

Odeabank staj başvurusu ile seçilen öğrenciler bankacılık kültürü, iletişim esaslı ve sevgi saygı anlayışı içinde sektördeki birçok birimle ilgili yetiştiriliyor. Staj başvuruları ise kariyer sitelerinden ve bankanın internet adresinden yapılıyor.

Ufku geniş öğrenciler ve bankacılar yetiştirmeyi hedefleyen banka, Odeabank staj başvurusu esnasında bazı şartlar sunuyor. Bu şartlardan en önemlisi staja başvurmak isteyen öğrencinin üniversitelerin bankacılık ve finans bölümlerinde okuyor olması. Ayrıca 3 ve 4. Sınıf öğrencilerinden stajyer alımı yapan Odeabank, öğrencinin okuduğu okulun staj zorunluluğunun olmasını da şart koşuyor. Tüm şartları taşıyan öğrenciler arasından bazı kriterlere göre stajyer alımı yapılıyor ve sonuçlar öğrencilere bildiriliyor.

Günümüzde rekabetçi çalışma hayatında, mesleki gelişimin sürekliliği büyük önem taşır. Odeabank, Grup stratejisi ve iş ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara, şirket içi farklı kariyer imkanları sağlamak için içerden işe alım, tayin, terfi, görevlendirme ve uluslararası görevler sağlayarak çeşitli kariyer gelişim olanakları sunar.

Beceri ve yetkinlikler çerçevesinde, çalışanların gelişimlerini destekleme, potansiyellerini kişiye özel yatırımlarla ortaya çıkarmalarını sağlama ve kariyer imkanlarını zenginleştirme odağıyla kariyer yönetimi ve planlaması yapılır.

Etkin bir yetenek yönetimi stratejisiyle çalışanlara başarılı bir kariyer yolu oluşturmak için destek verilirken, aynı zamanda Odeabank’ın ilerleyen süreçlerdeki başarılarında aktif rol üstlenebilecek bireyler geleceğe hazırlanır.

Buradan ilanlara bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir