ING Bank Staj Başvurusu 2021

ING Bank Staj Başvurusu

Bankacılık sektöründe hizmet veren bankalardan biri olan ING bank, bu alanda kendisini kanıtlayan kuruluşlar arasındadır. Bankacılıkla ilgili tecrübelerini yeni nesillere aktarmayı hedefleyen banka, ING Bank staj başvurusu ile stajyer öğrenci almaktadır. Bankacılık konusunda uzman personel yetiştirmek amacıyla verilen staj programlarında tecrübeli ING Bank personelleri tarafından yetiştirilen öğrenciler gelecekte sektöre hizmet verecek donanıma sahip olmaktadır.

Bünyesinde öğrencileri eğiterek onlara iş olanakları sağlayan ING Bank, bu staj programlarına seçeceği öğrencilerde bir takım vasıflar ve şartlar aramaktadır. Bu şartların başında bankacılıkla ilgili bir bölüm öğrenciler olmaları isteniyor. Ayrıca başarılı, azimli, gelişmeye açık ve teknolojiyle içi içe yaşayan gençler olması tercih ediliyor. Öğrencilerin staj başvurusu ile ilgili ilanları bankanın ilanlarından takip etmeleri gerekiyor.

ING Bank staj başvurusu şartlarını taşıyarak programa dahil olan öğrenciler, sektörle ilgili eğitimi aldıktan sonra ING Bank bünyesinde çalışabilme imkanı buluyor. Yeterli donanıma sahip olan öğrenciler bankacılık konusunda diledikleri birimde iş imkanına sahip olarak gelecekle ilgili kaygılarından kurtulabiliyor

ING Bank Staj Olanakları

Bankamızda 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerine yılın her döneminde staj yapma imkanı verilebilir. Stajyer kabullerinde öncelikli olarak staj yapma zorunluluğu olan öğrenciler değerlendirilmektedir.

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için ise Genel Müdürlük’te ve Şubelerimizde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma imkanı bulunmaktadır. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her yıl Haziran-Eylül ayları arasında kabul edilir.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

4 Replies to “ING Bank Staj Başvurusu 2021”

  1. Merhaba ben istanbul sancaktepe 75.yıl D.M.O Lisesi 10.sınıftayım hazirandan sonra 3 hafta zorunlu staj icin sancaktepe şubenizde staj yapmak istiyorum.
    şimdiden teşekkürler.

  2. Ben çukurova üniversitesi kozan meslek yüksek okulu öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum bu yaz staj yapmam gerekiyor

  3. ben adıyaman besni meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık okuyan 1 sınıf öğrencisiyim temmuz-ağustos arasında yapılacak olan 30 gün zorunlu staj eğitimimi batman merkez şubelerinizde yapma imkanı istiyorum

  4. Merhaba ben marmara üniversitesi ekonometri bölümü öğrencisiyim.haziranda staj yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir