Florence Nightingale Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Florence Nightingale Hastanesi Staj Başvurusu

Uzmanlaştığı her alanda ülkede en iyi olmakla kalmayıp, sunduğu hizmetin kalitesi ile ilklerin için de yer alan, lider olmanın yanı sıra lider kalmayı başarabilen, sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, sağlık çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi ve gelişimci bir kuruluştur.

Florence Nightingale Hastanesi Staj Başvuru Ve Şartları

Staj başvurusu yapacak öğrencilerimizin; bilgi ve becerisi gelişmiş, hastalara en iyi hizmeti sunarak onların mutluluğunu her şeyin üzerinde tutmak, yenilikçi, güler yüzlü, fikir üretebilen, dinamik, diksiyon sahibi, kalite ve güvenlik şemsiyesi altında hasta haklarına saygılı, lise/üniversitelerin ilgili bölümlerin de eğitimlerine devam eden, staj zorunluluğu olan, kişiler olmalıdır. Stajlar hastanenin belirlediği bölüm yönetici tarafından yürütülecektir. Stajyerlerin hastanenin ön gördüğü staj kıyafeti ile çalışma saatlerine uyumlu bir şekilde çalışmaları ve staj defterlerini eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Staj defteri her hafta bölüm yöneticisine imzalatılmalı ve hasta haklarına aykırı, hastane dışarısına çıkması yasak bilgi ve belgelere yer verilmemelidir. Aksi halde bölüm yöneticisi defteri imzalamayacaktır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj yapacak öğrencilere yaz dönemi staj olanağı sunulmaktadır. Mayıs ayının 3. Haftasına kadar insan kaynaklarına şahsen zorunlu staj belgeleri ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Stajyerlerin nüfus cüzdanı fotokopisi, sağlık raporu, temiz kağıdı (e-devlet sitesi üzerinden çıktı alabilirler), 1 adet vesikalık fotoğraf, olmalıdır.

Staj Başvuru Sonuçları

Başvuruda bulunan öğrencilerin başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri üzerinden dönüş yapılmaktadır. Kabul edilen öğrenciler; vezne görevlisi, endoskopi hemşire, hasta kabul, muhasebe görevlisi, dönemsel arşiv görevlisi, medikal satın alma uzmanı gibi pozisyonlarda stajlarını tamamlayacaklardır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir