Elit Çikolata Staj Başvurusu 2021

Elit Çikolata’da Staj

Uzun yıllardır hizmet veren bir gıda firması olan Elit, son dönemde satışlarını hızlandırırken işçi ve stajyer alımlarını da arttırmıştır. Bu aşamada birçok farklı kademesi için stajyer alımı yaparken kişiler resmi site üzerinden başvurularını yaparak istedikleri dönemlerde stajlarını gerçekleştirebilirler.

Elit Çikolata Staj Başvuru ve Şartları

Elit Çikolata bünyesinde staj yapacak olan öğrencilerin ilk olarak üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor olması gerekmektedir. Bu aşamada gıda ile ilgili bölümler staj için uygun olurken üretim tesislerinde staj görmek üzere makine mühendisleri, ya da tasarım amaçlı kurulan bölümlerde staj görmek için grafik tasarım bölümlerinde okuyan kişiler firma bünyesinde stajlarını gerçekleştirebilirler. Bu doğrultuda firmanın tüm kademeleri eğitimlerine katkı sağlamak isteyen öğrencilere açılmaktadır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Firmaya yapılacak olan staj başvuruları resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Elit Çikolata firmasının resmi internet sitesine giren kişiler buradan insan kaynakları bölümüne giriş yaparken karşılarına iki seçenek çıkacaktır. Kişiler firma tarafından hazırlanan başvuru formunu doldurarak başvurularını yapabilecekleri gibi direkt olarak CV’lerini göndererek de başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu staj başvuruları iş başvuruları ile aynı alandan yapılacağından kişilerin dikkatli olması gerekmektedir. Kişiler bu aşamada form seçeneğini seçerek buradan istedikleri pozisyona stajyer yazarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu aşamada herhangi bir belge istenmemektedir. Ancak bunun sonrasında kişilerin staj başvuruları onaylanırsa kimlik fotokopileri ve öğrenci belgeleri kişilerden talep edilir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurular için bir tarih sınırlaması bulunmamaktadır. Yılın her döneminde kişilerin stajlarını gerçekleştirmesine izin verilebilir. Bu sebeple de stajlarından bir ay öncesinde kişilerin resmi siteye girerek başvuru formalarını doldurması yeterli olacaktır. Sonrasında istedikleri dönemde stajlarına başlayabilirler.

Başvuruda bulunmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir