Evkur Staj Başvurusu 2021

Evkur’da Staj

İlk olarak yalnızca halı satışı yapan ve Murat Halı ismiyle 1972 senesinde kurulan Evkur, 1987 senesinde artık ev için gerekli tüm ürünlerin satışını gerçekleştirirken bu alanda Türkiye’nin ilk firmalarından birisi olmuştur. Bu doğrultuda birçok farklı şehirde şubesini açan firma milyonlarca kişinin evlerine alacakları eşyalarda ilk adres olurken günümüzde de bu özelliğini devam ettirmektedir.

Evkur Staj Başvuru ve Şartları

Firmada çalışan sayısı ve müşteri sayısı oldukça yüksek olduğundan staj için de uygun bir imkân bulunmaktadır. Bu doğrultuda kişiler staj için başvuruda bulunurken genel olarak okulların işletme ya da pazarlama ile ilgili bölümlerinden staj talepleri gelmektedir. Bu konularda oldukça tecrübeli olan firmada yapılan stajlar kişiler için oldukça yararlı olurken firma tarafından yalnızca zorunlu stajlar için yapılan başvurular kabul edilmektedir.

Evkur Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuruları yapacak olan kişiler kendi şehirlerinde yer alan Evkur şubesine giderek burada mağaza müdürü ile bir görüşme gerçekleştirebilirler. Bu görüşmelerde kişiler staj için taleplerini belirtirken eğer mağaza için de uygunsa stajlar gerçekleşmektedir. Bu aşamada kişilere gerekli evraklar da iletilirken bir dahaki gelişlerinde kişiler evraklar ile staj başvurularını tamamlarlar.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kişiler firma bünyesinde stajlarına başlarken yüksekokullarından ya da üniversitelerinden aldıkları staj belgelerini yanlarında getirirler. Buna ek olarak kişilerin kimlik fotokopilerine ve vesikalık fotoğraflarına ihtiyaç duyan Evkur bu belgeler ile birlikte kendisi için de gerekli dosyaları hazırlamaktadır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurular yılın her döneminde yapılabilmektedir. Mağazalarda yaz ayları ve kış ayları arasında çok büyük bir işleyiş farkı olmadığından rahatlıkla stajlar istenilen dönemlerde gerçekleşebilmektedir. Kontenjanlar olduğundan kişilerin Evkur şubelerine stajlarından birkaç ay önce gitmesi daha yararlı olabilir.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir