Eruslu Staj Başvurusu 2021

Eruslu’da Staj

1972 senesinden günümüze kadar hizmetlerine devam eden Eruslu firması çeşitli sağlık ürünlerinin üretiminde oldukça başarılı bir profil çizmektedir. Bu aşamada Gaziantep’te yer alan üretim noktalarında çok sayıda işçi çalıştırırken buna ek olarak yılın belirli dönemlerinde stajyer alımlarını da gerçekleştirmektedir.

Eruslu Staj Başvuru ve Şartları

Her ne kadar sağlık ürünlerinin üretimini yapsa da genel olarak stajyerler sağlık bölümlerinde okuyan kişiler olmamaktadır. Bu aşamada fabrikada hazırlanmış olan özel makineler ve sistemlerin kontrolünü sağlamak amacıyla mühendisler görev yapar. Stajyerlerin çoğu da bu konuda eğitimlerine devam eden kişilerdir.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Staj başvurusunu yapacak olan kişiler bizzat kurumun üretim merkezine giderek burada insan kaynakları ile görüşme sağlamaktadır. Yaz aylarında kişilerin staj yapmasına izin verilirken bu dönemde staj yapabilmek için kişilerin en geç Mayıs ayında staj başvurularını yapması istenmektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Başvuruda kişiler üniversiteden aldıkları zorunlu staj belgelerini ve öğrenci belgelerini Eruslu firmasına teslim ederler. Buna ek olarak firma tarafından kimlik fotokopisi ve vesikalık fotoğraf da talep edilir. Bu evraklar ile başvuru tamamlanabilir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvuruda bulunacak olan kişilerin Mayıs ayının sonuna kadar staj başvurularını yapması gerekir. Eğer kişiler Eruslu firmasına başvurularını yapabilirlerse Haziran ayından itibaren stajlarına başlayabileceklerdir. Firma tarafından stajların yalnızca hafta başında başlaması öngörülmektedir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Staj başvurularını yaparken Eruslu firması kişilerden staj formunu doldurmasını istemektedir. Bu staj formu içerisinde iletişim bilgileri kısmı bulunurken burada kişilerin doldurdukları mail adresi bilgisi üzerinden kişilere ulaşım sağlanır. Mail adreslerine gelen mesajları kontrol eden kişiler Eruslu firmasına yaptıkları staj başvurusunun kabul edildiğini görürlerse staj tarihlerinde direkt olarak üretim merkezine gideceklerdir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir