Finansbank Staj Başvurusu 2021

Finansbank Staj Başvurusu

Finansbank, Türkiye’de uzun yıllardan beri çalışmalar yürüten, çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kurumsallığı esas alan bir bankadır. Finansbank, Türkiye’de bankacılık eğitimi alan öğrencilere staj imkanı sunarak onları bu sektörde eğitmeyi amaçlayan ve verdiği eğitimle yetiştirdiği öğrencilere kendi bünyesinde çalışma şansı veren önemli bir özel bankacılık kurumudur. Bankanın internet sitesinde ve kariyer sitelerinde bulunan Finansbank staj başvurusu duyuruları ile öğrenciler bu köklü bankadan tecrübe edinme şansına sahip olabilirler.

Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunan ve bu şubelerde stajyer öğrenci kabul ederek sektörle ilgili eğitim veren Finansbank, üniversitede bankacılık bölümü okuyan öğrenciler arasından bazı kriterlere göre seçim yaparak onlara gelecekte başarılı bir banka personeli olma imkanı sunuyor.

Eğer bankacılık sektörüne Finansbank staj başvurusu yaparak bu köklü bankayla giriş yapmak istiyorsanız ve hedefinizde başarılı bir bankacı olmak varsa iletişim formlarını doldurarak bankanın kriterlerine uyup uymadığınız araştırıldıktan sonra staj programına dahil edilmeniz halinde bankanın bünyesinde eğitiminizi tamamlayabilir ve iş konusunda yine Finansbank tarafından değerlendirilme şansını yakalayabilirsiniz.

 • Bankamız sunduğu kapsamlı staj programları ile öğrencilere sektörü ve kurumu yakından tanıma, sektör ve meslek seçiminde yardımcı olma fırsatı sunar.
 • 3. ve 4. sınıfa geçmeye hak kazanmış lisans öğrencileri ve 2. sınıfa geçmeye hak kazanmış meslek yüksekokulu öğrencileri yaz döneminde minimum 1 ay, maksimum 2 ay bankamızın çeşitli genel müdürlük birimleri ve şubelerinde staj yapabilir.
 • Bankamız yaz dönemi stajyer alımları için ilanımız Nisan ayında açılmaktadır.

Staja Kabul Süreci

Sınav Uygulaması

Tüm stajyer adaylarına online genel yetenek sınavı uygulanır. Sınav sonucu başarılı olan adaylar mülakatlara davet edilirler.

Mülakat Aşaması

Sınavda başarılı olan Genel Müdürlük stajyer adayları önce insan kaynakları işe alım temsilcilerinin katıldığı grup mülakatlara, sonrasında ise işkolu yöneticilerinin katıldığı birebir mülakatlara davet edilirler.

Sınavda başarılı olan şube stajyer adayları ise direkt şube müdürü ile yapılacak mülakatlara davet edilir.

Değerlendirme Süreci

Staj sürelerinin sonunda ilgili birim/şube stajyeri, stajyer ise staj yaptığı birim/şubeyi değerlendirmektedir.

Yapılan değerlendirmeler stajyerlerin bir sonraki dönem stajlarında ve mezun olduklarında dahil oldukları işe alım süreçlerinde etkili olur.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

9 Replies to “Finansbank Staj Başvurusu 2021”

 1. Merhaba ben istanbul sancaktepe 75.yıl D.M.O Lisesi 10.sınıftayım hazirandan sonra 3 hafta zorunlu staj icin sancaktepe şubenizde staj yapmak istiyorum.
  şimdiden teşekkürler.

 2. Merhaba ben Mersin Üniversitesi Silifke Uygulamalı Teknoloji İşletmecilik Yüksek Okulunda okumaktayım mayıstan sonra 30 günlük zorunlu staj için Malatya / Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.
  Şimdiden teşekkürler.

 3. ben adıyaman besni meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık okuyan 1 sınıf öğrencisiyim temmuz-ağustos arasında yapılacak olan 30 gün zorunlu staj eğitimimi batman merkez şubelerinizde yapma imkanı istiyorum

 4. Merhaba Beykent üniversitesi meslek yüksek okulu 2.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim 50 iş günü zorunlu staj yapmalıyım İstanbul Avrupa yakasındaki bir şubenizde staj eğitimi almak istiyorum yardımlarınızı rica ederim

 5. Merhabalar Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulunda Banka ve Sigortacılık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 20 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/SİLİVRİ şubesinde yapma imkanı istiyorum.

 6. Merhabalar Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İktisat 3. sınıf öğrencisiyim Haziran-Eylül arası zorunlu stajımı VAN şubenizde yapmak istiyorum

 7. Merhabalar Ben Emine Alp Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacilik Bölümü 2 sinif öğrencisiyim. Zorunlu olan yaz dönemi 40 iş gunu stajimi sizlerle yapmak istiyorum.

 8. Merhaba ben Emine Saygı Trakya Üniversitesi Bankacılık 2.sınıf öğrencisiyim Edirne merkezde staj yapmak istiyorum

 9. Merhaba.
  Ben İrem Şen İstanbul/Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 11. Sınıf Bilişim öğrencisiyim. 12. Sınıfta gerekli olan zorunlu 9 ay staj dönemim için şubenizde stajımı yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir