Garanti Bankası Staj Başvurusu 2021

Garanti Bankası Staj Başvurusu

Bankacılık alanında ülkemizdeki en gözde bankalardan biri olan Garanti Bankası, öğrencilere kariyer basamaklarını tırmanma konusunda da büyük olanaklar tanıyor. Garanti’li Gelecek sloganıyla Garanti’li Kariyer adı altında açılan internet sitesinin bölümünden özgeçmişi ile başvuru yapan öğrenciler, Garanti Bankası staj başvurusu ile başarılı bir iş hayatına atılma noktasında büyük bir adım atıyor.

Başarılı bir bankacı olma imkanı sağlayan Garanti Bankasının staj programı bankacılık bölümünde okuyan tüm öğrenciler arasından stajyer kabul ediyor. İlgili okulların 1 ve 2. Sınıf öğrencileri için 45 günlük, 3 ve 4. Sınıf öğrencileri için ise 8 haftalık bir staj programı uygulayan banka, bu stajları Türkiye’deki tüm şubeleri bünyesinde gerçekleştiriyor. Online eğitim alan öğrenciler, uygulamalı eğitim alarak güçlü yönlerini açığa çıkarıyor ve bankacılık konusunda eşsiz bir tecrübe kazanma fırsatı yakalıyorlar.

Şartları tutan her öğrenci için, Garanti Bankası staj başvurusu yaparak alacakları eğitimleri sektöre hazırlanma ve gelecekle ilgili planlar yapma fırsatı sağlıyor. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen bankacı adayı her öğrenci için bu stajlar büyük bir deneyim kazandırıyor.

Garantili Gelecek Programı

Bankacılık sektörü ile ilgili bilmek istediklerinin yanı sıra Garanti Bankası’nda çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin, toplantılara katılacağın, projelerde aktif rol alacağın gelişimine odaklanan bir deneyim programı hazırladık.

Genel Müdürlük birimlerimizde ve Şubelerimizde çalışma hayatını uygulamalı olarak gözlemleyeceğin bu staj, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için de önemli olacak. Bu süre boyunca, online koçluk alabilecek, sana özel olarak açılan online eğitimlerden yararlanabileceksin. Böylece güçlü yönlerinin farkına varacak, gelişime açık yönlerini de güçlendirme şansı bulacaksın.

Eğer 3. ve 4. Sınıf öğrencisiysen;

Garanti Bankası’nın Genel Müdürlük Birimleri ya da şubelerinde yaz döneminde (Haziran-Ekim) 5 hafta 3 gün, kış döneminde ise (Ekim- Haziran) 8 hafta 2 gün staj yapabilirsin. Mezun olduktan sonra, eğer sen de Garantili olmak istersen, birim ve şubelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Müşteri İlişkileri Yetkilisi veya Genel Müdürlük Yetkili pozisyonunun işe alım adımlarına dahil olabilirsin.

Garantili Gelecek Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişini oluşturarak ilana başvurman yeterli.

Buradan veya buradan başvurularınızı yapabilirsiniz.

11 Replies to “Garanti Bankası Staj Başvurusu 2021”

  1. BASVURUDA ÜYE GİRİŞİNE KAYDOLMAM İSTENIYOR FAKAT BASVURU YAPARKEN TELEFON NUMARAM KABUL EDİLMİYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  2. Merhaba ben istanbul sancaktepe 75.yıl D.M.O Lisesi 10.sınıftayım bilişim bölümü okuyorum. hazirandan sonra 3 hafta zorunlu staj icin sancaktepe şubenizde staj yapmak istiyorum.
    şimdiden teşekkürler.

  3. ben adıyaman besni meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık okuyan 1 sınıf öğrencisiyim temmuz-ağustos arasında yapılacak olan 30 gün zorunlu staj eğitimimi batman merkez şubelerinizde yapma imkanı istiyorum

  4. Merhabalar Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Maliye Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. 30 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/Sultanbeyli şubesinde yapma imkanı istiyorum.

  5. Merhabalar Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulunda Banka ve Sigortacılık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 20 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/SİLİVRİ şubesinde yapma imkanı istiyorum.

  6. Merhabalar kırklareli üniversitesi Babaeski MYO Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf Öğrenci’siyim. 40 Günlük Zorunlu Stajımı Bankanızın İstanbul/Avrupa Yakasında Uygun Gördüğünüz Bölgesinde Yapmak İstiyorum Teşekkürler.

  7. Merhaba Ankara üniversitesi banka ve sigorta bölümü öğrencisiyim ziraat bankasında yada herhangi bir bankada staj yapmak istiyorum Ankara’da yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir