Fox TV Staj Başvurusu 2021

Fox TV’de Staj

Medyaya ilgi duyan kişiler üniversitelerin bu sektöre çalışan yetiştiren bölümlerinde eğitimlerini alırken üçüncü sınıfa geldiklerinde zorunlu stajlarını yapmaları gerekiyor. Medya ile ilgili bölümlerde eğitimlerinin ikinci bölümüne geçen kişiler özel TV kanallarında stajlarını yapma şansı bulurken Fox TV bu kanallar arasında en başarılı olanlardan birisi olarak görülüyor. Medya grubuna başvuruda bulunacak olan kişiler internet üzerinden başvurularını yaparken kanal tarafından istenen şartlar öğrencileri zorlayabiliyor.

Fox TV Staj Başvuru ve Şartları

Kanal içerisinde staj yapacak olan kişilerin ilk olarak üniversitelerin medya ile ilgili bölümlerinde okuyor olması gerekirken İngilizce bilgisi de istenen şartlar arasında yer alıyor. Genel olarak İngilizce seviyesi yeterli düzeyde olan ve İngilizce olarak akademik eğitimi alan öğrencilerin başvuruları dikkate alınıyor. Bu aşamada kişilerin grup çalışmasına da uyum sağlaması gerekirken istenildiği takdirde stajlar kanal tarafından iptal edilebiliyor.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Fox TV’ye başvuruda bulunacak olan kişilerin başvurularını internet üzerinden yapıyor olması gerekli belgeleri kanala aktaramayacakları anlamına gelmiyor. Kanal tarafından kişilerin öğrenci belgeleri, nüfus cüzdan fotokopileri ve özgeçmişlerinin mail içerisinde bulunması gerekiyor. Bu belgeleri maile ek dosya olarak ekleyen kişiler başarılı bir biçimde başvurularını gerçekleştiriyorlar. Eğer herhangi bir eksik olursa kanal tarafından geri dönüş sağlanırken kişilerin diğer evrakları da göndermesi isteniyor.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Kanal bünyesinde stajlar yılın her günü gerçekleşebiliyor. Bu aşamada kişilerin kendiler için en uygun zamanı bulup bu dönemin 1 ay öncesinde Fox TV’ye mail yoluyla başvurularını yapması gerekiyor.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvuruların sonuçları kısa süre içerisinde belli olurken aynı mail adresi üzerinden kişilere geri dönüş yapılıyor.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir