Gediz Edaş Staj Başvurusu 2021

Gediz Edaş’da Staj

İzmir ve Manisa çevresinde toplamda 2.5 milyon kişiye elektrik dağıtımı yapan Gediz Edaş firması bu alanda en büyük firmalardan birisi olarak iş hayatına devam ediyor. Firma tarafından eğitime verilen destek sürekli olarak dile getirilirken stajyer alımları da sürekli olarak internet sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu başvuruları yapabilmek için kişiler firmanın resmi internet sitesine giriyorlar. Ana sayfa üzerinde yer alan sekmelerde bulunan kariyer sekmesinde kişilerin lise ya da üniversite öğrencisi olarak yapacakları staj başvuruları için hazırlanmış olan özel alanlar yer alıyor. Bu alanlara girerek kişiler staj başvuru formlarını doldurabiliyorlar.

Gediz Edaş Staj Başvuru ve Şartları

Gediz Edaş firmasına staj için başvuracak olan kişiler lise eğitimlerinde ya da üniversite eğitimlerinde başvuruda bulunabiliyorlar. Bu aşamada firmanın sunduğu hizmet ile alakalı olan bir bölümde okunma şartı Gediz Edaş tarafından koyuluyor. Bu aşamada liselerde eğitim alan kişiler meslek lisesi öğrencisiyken firmaya başvuruda bulunurken üniversite ya da yüksekokullarda da elektrik ile ilgili bölümlerde eğitim alan kişiler başvurularını yapabiliyorlar. Üniversite öğrencilerinin yapacakları başvurularda özgeçmişlerini de eklemeleri istenirken buna ek olarak yabancı dil ve ehliyet durumları da kontrol ediliyor. Bu aşamada eğer kişilerin ehliyetleri varsa ve aktif araç kullanıyorlarsa bu stajyer olarak bir adım öne geçmeleri anlamına geliyor. Benzer bir durum İngilizce ya da diğer yabancı diller için de geçerli oluyor.

Staj Başvurusu Ne Zaman

Başvurularını yapacak olan kişiler günün 24 saati başvurularını resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bu başvurularda kişilerin herhangi bir tarihe bağlı kalması da gerekmiyor. Sitede firma tarafından düzenlenen formlar her zaman açık olurken kişiler istedikleri zaman bu formları kullanarak başvurularını tamamlıyorlar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir