Gaziantep Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Gaziantep Havalimanı’nda Staj

Gaziantep doğu illerimiz arasında en fazla turistik ziyaret alan şehirlerden birisi olurken birçok kişi şehre havayolu ulaşımı ile gitmeyi tercih etmektedir. Özellikle Ankara, İzmir ve İstanbul’dan direkt olarak seferler olduğundan kişiler hava yolunu tercih ederler. Bu doğrultuda son dönemde yoğunluğu da artan havalimanı stajyer öğrenciler için de son derece uygun bir staj alanı olmaktadır.

Gaziantep Havalimanı Staj Başvuru ve Şartları

Başvurularını yapacak olan kişiler havalimanının yönetimi aşamasında staj yapabilecek eğitimi almış olmaları istenmektedir. Bu aşamada eğer kişiler üniversite eğitimlerinin üçüncü senesinde ya da yüksekokul eğitimlerinin son yılların’dalarsa Gaziantep Havalimanı bünyesinde staj için başvuruda bulunabilirler.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler bizzat havalimanına giderek başvurularını insan kaynaklarına yapabilirler. Bu havalimanı başvurularında kişilerin belgelerini de yanlarında götürmesi istenmektedir. Eğer kişiler mail yoluyla başvurularını gerçekleştirirlerse stajlarının ilk gününde gerekli belgeleri teslim edeler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Gaziantep Havalimanı’na başvuruda bulunacak olan kişiler ilk olarak başvuruları için öğrenci belgelerini alırlar. Bu belgelerin son okudukları döneme ait olması gerekmektedir. Buna ek olarak kişilerin sabıka kaydı da istenmektedir. Eğe bu belge son 3 aya ait değilse bu belge de havalimanı tarafından kabul edilmemektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Hem kış hem de yaz aylarında oldukça yoğun olan havalimanı genel olarak yaz aylarında tercih edilmektedir. Bu sebeple de havalimanı yaz aylarında stajyerleri kabul ederek eğitimlerine en iyi şekilde katkı vermeyi amaçlamaktadır.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvurularını gerçekleştiren kişilere mail yoluyla ulaşan Gaziantep Havalimanı sonuçları aktarmaktadır. Bazı durumlarda sonuçların olumsuz olduğu kişiye herhangi bir mail gönderilmemektedir.

Staj ilanlarını takipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir