Gazipaşa Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Gazipaşa Havalimanı’nda Staj

Antalya ülkemizin turizm başkenti olarak gösterilirken yazın her gün yüzlerce uçak şehre iniş yapmaktadır. Bu doğrultuda hem yerli hem de yabancı turistlerin ilk seçenek olarak gördükleri havayolu ulaşımı yalnızca Antalya’da yer alan havalimanı ile karşılanamamaktadır. Bu sebeple Antalya’nın Gazipaşa ilçesine kurulan ve ilçenin ismini alan havalimanı günümüzde Antalya’nın havayolu ulaşımına çok ciddi bir şekilde katkı sağlamaktadır. Bu aşamada çok sayıda kişi havalimanı bünyesinde stajlarını yapabilir.

Gazipaşa Havalimanı Staj Başvuru ve Şartları

Başvurularda kişilerden zorunlu stajlarını yapacak olmalarını isteyen Gazipaşa Havalimanı, buna ek olarak sigortalarının da okul tarafından devam ediyor olmasını istemektedir. Buna ek olarak kişiler stajlarına başladıklarında herhangi bir maaş almazlarken vardiya sistemine de dahil olmayacaklardır. Sabah giriş saatleri ve akşam çıkış saatleri her gün aynı olurken kişiler en az 2 hafta sürecek stajlarını bu şekilde gerçekleştirirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Kişiler Gazipaşa Havalimanı’na başvurularını yaparken ilk olarak okudukları bölümden zorunlu stajlarını yapacaklarına dair bir belge almak zorundadırlar. Buna ek olarak havalimanı tarafından kişilerin sigorta belgeleri de istenmektedir. Sigortayı havalimanı yenilemezken kişilerin sigortalarının okul tarafından yatırılmaya devam ediyor olması gerekmektedir. Bunun dışında kişiler öğrenci belgelerini aldıktan sonra kimliklerinin arkalı önlü fotokopilerini çektirerek havalimanına başvuru için gerekli evrakları tamamlarlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurularını yeni yılın ilk gününden itibaren yapabilen kişiler için Nisan ayının son günü başvuruların sonlanacağı gündür. Bu günden sonra yapılan başvuruları kabul edilmezken kişiler sonuçları Mayıs ayı içerisinde alabilecektir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvurularını internet sitesi üzerinden gerçekleştiren kişilerin verdiği iletişim bilgilerine göre kişilere ulaşım sağlanmaktadır. Genel olarak telefonları tercih edilirken herhangi bir sorunda mail adresleri ile birlikte kişilere ulaşım sağlanabilir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir