İzbeton Staj Başvurusu 2021

İzbeton’da Staj

Şehirlerin gelişmeye başlaması ile birlikte yapıların artması betona olan ihtiyacın da artması anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda İzmir’de kurulan İzbeton firması da 1990 senesinde şehre beton üretmesi için kurulurken belediyeye hizmet ederek iş sektörüne giriş yapmıştır. Ancak sonrasında çok hızlı bir şekilde büyüyen firma sonrasında taahhüt işleri de yapmaya başlarken günümüzde beton ve prefabrik üretiminde önde gelen firmalardan birisidir.

İzbeton Staj Başvuru ve Şartları

Beton denildiğinde akla ilk olarak inşaat gelirken inşaat mühendisleri ve teknikerleri genel olarak firmaya başvuruda bulunan kişiler olmaktadır. Staj amacıyla başvuran bu kişiler genel olarak yapı stajları için firmaya başvuruda bulunurlar. Bu staj başvuruları kabul edilirse kişiler sahada şantiye şeflerinin yanında ya da üretim aşamasında üretim amirlerinin yanında stajlarını görecektir. Firma tarafından yalnızca zorunlu stajları bulunan kişilerin başvuruları kabul edilir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Kişiler başvurularını firmanın üretim merkezine giderek rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Bu başvurularda kişilerin ilk olarak öğrenci belgelerini ve staj belgelerini yanlarında getirmesi gerekmektedir. İzbeton insan kaynakları bölümüne bu belgeleri teslim eden kişiler sonrasında kendilerine verilen staj başvuru formunu doldurarak stajları için gerekli adımı atmış olurlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Stajlar firma tarafından yaz aylarında gerçekleşmektedir. Kış aylarında inşaat sektöründe yaşanan aksamalar sebebiyle stajyerler bu aylarda kabul edilmez. Bu sebeple de kişiler yaz aylarında stajlarını yapabilmek için Mayıs ayının sonuna kadar firmaya bizzat başvurularını yaparlar.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlar hakkında kişiler telefon ile bilgilendirilirken staj tarihlerinin ilk gününde sabah saatlerinde gelmeleri ve stajlarına başlamaları istenmektedir. Genel olarak staj döneminde kişiler mesai saatlerinin tamamını iş ortamında geçirerek çok ciddi seviyede tecrübe edinirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir