Gölcük Tersane Komutanlığı Staj Başvurusu 2019

Gölcük Tersane Komutanlığında Staj

Gölcük Tersanesi askeri gemilerin bakım ve onarımı için hizmet vermektedir. Askeri yapıya sahip sıkı bir çalışma disiplini vardır. Bu yapı içerisin de sizlerin motivasyonu için farklı alanlar da olmak üzere birçok etkinlik sunulmaktadır. Gölcük Tersanesi Komutanlığı askeri bir tersane olduğu için İşçi alımı yaparken sıkı şartlara tabii tutuluyorlar ve bu şartlar stajyerler için de geçerlidir. Disiplinli, çevik, duyarlı kişiler olmanız gerekmektedir. Tersane komutanlığı verdiği hizmetin en üst düzey kalitede olmasını hedefliyor. Bu sebeple stajyerlerinde bu hizmette yardımcı birer kalite zinciri olması gerekmektedir. Bünyesinde stajyerlere de yer veren Gölcük Tersane Komutanlığı sizlerin profesyoneller eşliğinde en iyi deneyimi elde etmenizi sağlayacaktır. Burada sahip olduğunuz disiplin ve deneyim eşliğinde güzel bir özgeçmiş sahibi olabilirsiniz.

Gölcük Tersane Komutanlığı Staj Başvuru Ve Şartları

Lise / Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmak, okuldan tecrübeli olmak, Mesleki eğitim veren liselerin hidrolik ve pnömatik teknolojisi, kontrol ve enstrümantasyon teknolojisi, mekatronik, motor, endüstriyel otomasyon teknolojileri, üniversitelerin muhasebe, finansman ve bilgisayarlı muhasebe gibi alanlarında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Sağlık durumunun çalıştırılacağı işe uygun olduğuna dair sağlık raporu, savcılıktan veya e-devlet üzerinden bir çıktı almalıdır. Staj yapacak kişilerin İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahip olması da başvuru için önemli bir etken olacaktır. Kocaeli ile Gölcük veya Başiskele ilçelerin de ikamet etme şartı aranılacaktır. Bu koşulları taşımanız doğrultusunda okuldan aldığınız zorunlu staj belgesi ile İL /Şube Müdürlüğünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Staj Başvurusu Sonuçları

Stajı kabul edilen öğrencilerimizin bu bünyede; istihsal teknisyeni, boyacı, akücü, iş makineleri operatörü, soğutma ve iklimlendirme operatörü, elektrik teknisyeni, lastik, lastik imalatçısı, gemi inşa teknisyeni, tesviyeci, planlayıcı, mobilya ve dekorasyon teknisyeni, torna tezgah operatörü gibi alanlara yerleştirilerek stajınızı tamamlayabileceksiniz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Başvurular Mayıs ayı içerisinde gerçekleşmektedir.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

 

One Comment

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir