Gölcük Tersane Komutanlığı Staj Başvurusu 2021

Gölcük Tersane Komutanlığında Staj

Gölcük Tersanesi askeri gemilerin bakım ve onarımı için hizmet vermektedir. Askeri yapıya sahip sıkı bir çalışma disiplini vardır. Bu yapı içerisin de sizlerin motivasyonu için farklı alanlar da olmak üzere birçok etkinlik sunulmaktadır. Gölcük Tersanesi Komutanlığı askeri bir tersane olduğu için İşçi alımı yaparken sıkı şartlara tabii tutuluyorlar ve bu şartlar stajyerler için de geçerlidir. Disiplinli, çevik, duyarlı kişiler olmanız gerekmektedir. Tersane komutanlığı verdiği hizmetin en üst düzey kalitede olmasını hedefliyor. Bu sebeple stajyerlerinde bu hizmette yardımcı birer kalite zinciri olması gerekmektedir. Bünyesinde stajyerlere de yer veren Gölcük Tersane Komutanlığı sizlerin profesyoneller eşliğinde en iyi deneyimi elde etmenizi sağlayacaktır. Burada sahip olduğunuz disiplin ve deneyim eşliğinde güzel bir özgeçmiş sahibi olabilirsiniz.

Gölcük Tersane Komutanlığı Staj Başvuru Ve Şartları

Lise / Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmak, okuldan tecrübeli olmak, Mesleki eğitim veren liselerin hidrolik ve pnömatik teknolojisi, kontrol ve enstrümantasyon teknolojisi, mekatronik, motor, endüstriyel otomasyon teknolojileri, üniversitelerin muhasebe, finansman ve bilgisayarlı muhasebe gibi alanlarında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Sağlık durumunun çalıştırılacağı işe uygun olduğuna dair sağlık raporu, savcılıktan veya e-devlet üzerinden bir çıktı almalıdır. Staj yapacak kişilerin İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahip olması da başvuru için önemli bir etken olacaktır. Kocaeli ile Gölcük veya Başiskele ilçelerin de ikamet etme şartı aranılacaktır. Bu koşulları taşımanız doğrultusunda okuldan aldığınız zorunlu staj belgesi ile İL /Şube Müdürlüğünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Staj Başvurusu Sonuçları

Stajı kabul edilen öğrencilerimizin bu bünyede; istihsal teknisyeni, boyacı, akücü, iş makineleri operatörü, soğutma ve iklimlendirme operatörü, elektrik teknisyeni, lastik, lastik imalatçısı, gemi inşa teknisyeni, tesviyeci, planlayıcı, mobilya ve dekorasyon teknisyeni, torna tezgah operatörü gibi alanlara yerleştirilerek stajınızı tamamlayabileceksiniz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Başvurular Mayıs ayı içerisinde gerçekleşmektedir.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

 

One Reply to “Gölcük Tersane Komutanlığı Staj Başvurusu 2021”

 1. Hello,

  I am Belal Eissa, a Yemeni student at Mugla University, and I am Studying Metallurgical and Material Engineering. I inquire for the summer practice purpose. I want to honor this practice through your company. I am interested and fond of Iron and Ceramics production and forming techniques, so I have to merge the theoretical studies and practical knowledge in this area to be more qualified at research and development or manufacturing engineering. I intend to develop a knowledge base that may lead to a unique mixture of Mechanical and Metallurgical Engineering. All of these skills and grading of my studies are mentioned on my attached CV. Taking this internship through your company as a volunteer will add valuable experience to my career. I am planning to take this internship during the summer months, between June and September 1st. Your response to this mail will be meaningful for me whether it is positive or negative.

  With best regards

  Merhaba,

  Ben Belal Eissa, Muğla Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimi alan Yemen’li bir misafir öğrenciyim. Size başvurma nedenim mühendislik yaz stajı. Yaz stajımı sizin şirketinizde yapmaktan onur duyacağımı bilmenizi isterim. Metalurji ile ilgili ilgi alanlarım demir ve seramik alaşımları üretimi ve şekillendirme teknikleri ve bu konulardaki teorik çalışmalarımı firmanızda alacağım pratik eğitimle birleştirerek ar-ge veya üretim mühendisliğinde daha yetkin olmayı hedeflemekteyim. metalurji üretimi ile ilgili bilgilerimi mekanik bilgilerimle birleştirerek nadir bir makine ve metalurji mühendisi olmaya niyetliyim. Bu konularda edindiğim tecrübeler ve ders notlarımı ekteki özgeçmişimde bulabilirsiniz. Yaz stajımı firmanızda yapmamın mühendislik kariyerim için değerli tecrübe kazandıracağına inanıyorum. Staj için Haziran ve Eylül ayı başları arasındaki üç aylık sürede uygun olacağım. Olumlu veya olumsuz kararınızı bildirmeniz benim için önem arz etmektedir.

  Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir