Gözde Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Gözde Hastanesinde Staj

Gözde Hastanesinin en önemli ilkesi hasta ve çalışanlarının memnuniyeti, kolay ve hızlı çözüm, her alanda her koşulda çalışanlarla beraber hareket etmek ve toplu bir koordinasyon kurarak beraber karar almaktır. Gözde hastanesi bünyesinde stajyerlere de imkan sunmakta ve onların da fikirlerini önemsemektedir.  Sağlık sektöründe çalışmayı düşünen stajyerlerin çalışma ortamlarını görmeleri,  birçok farklı kişiyle tanışmaları pratik bir deneyim olacaktır. Her alanda kazanılacak pratik bilgi stajyerler için kendini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Stajlar için kişilere herhangi bir ödenek ayrılmazken sigortaları da bu dönem içerisinde okul tarafından yapılmaktadır.

Gözde Hastanesi Staj Başvuru Ve Şartları

Gözde hastanesi bünyesinde stajyer olabilmek için esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, hızlı, enerjik, algıda güçlü, hasta psikolojisinden anlayan ve tüm hastalara eşit yaklaşım gibi sorumluluklarını yerine getirebilecek bireyler olmanız gerekmektedir. Staj için uygun görülen kıyafetler giyilmeli, staj defteri eksiksiz olarak doldurulmalı ve staj bölüm yöneticisine her hafta imzalatılmalıdır. Staj defterinde hastane dışarısına çıkarılması yasak bilgilere yer verilmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde bölüm yöneticisi defteri imzalamayacaktır. Gözde hastanesi staj seçimin de stajyerlerin yakın bölgelerde ikamet ediyor olmasını da göz önünde bulundurmaktadır. Eğer kişiler bu şartları sağlıyorlarsa rahatlıkla Mayıs ayı içerisinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kişilerin Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmaları, öğrenci belgesi, aşı kartı(Aile hekiminden), Sağlık taraması( hepatit ile ilgili kan tahlili sonucu), temiz kağıdı “e-devlet” sitesinden temin edebilirsiniz. Sağlık raporu gerekmektedir. Kabul edilmeniz durumunda; hasta kabul, vezne personeli, pratisyen hekim, tıbbi sekreter, anestezi sekreteri, eczacı gibi alanlarda stajınızı tamamlayacaksınız. Kişilerin bizzat gerekli belgeler ile hastaneye başvuruda bulunması istenmektedir. Kişiler staj başvuruları için hastanede bir form doldururlar. Burada verdikleri iletişim bilgileri aracılığıyla kişilerin staj sonuçları aktarılmaktadır. Böylece kişiler sonuçları rahatça mail veya telefon yoluyla alarak stajlarına başlayıp başlayamayacaklarını öğrenirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir