Memorial Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Memorial Hastanesinde Staj

Sağlık hizmetlerinde kaliteyi çok daha yukarıya koymak isteyen Memorial Hastanesi, bu aşamada diğer hastanelere de örnek olarak son derece şık bir hizmet vermeye başlamıştır. Hastalarına ve çalışanlara çok yüksek standartlar sunan hastane bu özelliği ile birlikte stajyerlerin de ilgisini çekmiş ve birçok kişi staj için hastaneye başvurmaya başlamıştır. Bunun üzerine Memorial Hastanesi, bu bölüme de katı kurallar getirerek öğrencilere bu kuralları sunmuştur.

Memorial Hastanesi Staj Başvuru ve Şartları

Lise, yüksekokul ya da üniversitelerde eğitim alan öğrenciler hastane bünyesinde stajlarını yapabilmektedirler. Öğrencilerden stajlarının tamamına gelmesi beklenirken liseler için haftada en az üç defa staja gelmeleri istenir. Yükseköğrenim gören kişiler ise staj dönemlerinde her gün staja gelirler.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj başvurusu için kesin bir tarih belirtilmezken öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda her zaman staj başvuruları açık bırakılmıştır. Kişiler hastaneye gelerek başvurularını yaparken kendi ihtiyaç duydukları tarih ve hastanenin uygun olduğu tarihler incelenerek ortak bir yol bulunmaktadır. Böylece kişilerin staj yapacakları tarihler de belirlenmiş olur.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Hastaneye başvuruda bulunacak olan kişiler öğrenci belgeleri ve nüfus cüzdan fotokopileri ile birlikte hastaneye gelerek staj için başvuruda bulunabilirler. Kendilerinden ekstra belgeler istenmezken bu başvuruları yaptıktan sonra staj defterleri de sürekli olarak kontrol edilecektir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Staj başvuru sonuçları kişilere mail yoluyla bildirilir. Başvurular yapıldıktan kısa bir süre sonra hastanenin insan kaynakları bölümünden gönderilen maillerde kişilerin başvurularının sonuçları açıkça belirtilirken gelmeleri gereken tarihler de stajyerlere söylenmektedir. Böylece kişiler başarılı bir biçimde başvurularını onaylatarak zorunlu stajlarına Memorial Hastanesi bünyesinde başlayabilmektedir. Stajlarında sürekli olarak bölüm yöneticileri yanlarında olacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir