Groseri Staj Başvurusu 2021

Groseri’de Staj

1989 senesinde Adana’da kurulan Groseri isimli market o dönemde birçok kişi için uygun olmayan bir alışveriş noktasıydı. 3 adet kasası ile birlikte kurulan market o dönemden günümüze kadar Adana’da market kavramının gelişmesine ve yaygınlaşmasına çok büyük katkı sağlarken kişiler gün geçtikçe daha fazla bu marketi tercih etmeye başladı. Günümüzde 20’den fazla şubesi bulunan Groseri Adana’nın en ünlü marketler zinciri olarak görülürken yılın her döneminde işçi ve stajyer alımı gerçekleştirerek bölgeye katkı sağlamaktadır.

Groseri Staj Başvuru ve Şartları

Genel olarak başvurularda bulunan kişiler Adana’da ikamet eden kişiler olmaktadır. Bu kişiler başvurularını bizzat kendileri yaparlarken üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim alıyor olma şartı bulunmaktadır. Bu doğrultuda kişiler yönetim aşamasında stajlarını yapabildikleri gibi muhasebe bölümünde de stajlarını tamamlayabilirler. Buna ek olarak market için yönetiminde de kişiler stajlarını gerçekleştireceklerdir.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurularını yapacak olan kişiler bizzat kendileri giderek başvuruları yapmak zorundadırlar. Bu doğrultuda kişiler okullarından alacakları öğrenci belgeleri ve zorunlu staj belgelerinin yanında kimlik fotokopilerini de koyarak Groseri marketlerinin merkez şubesine giderler. Burada kişilerin başvuru yapabilmeleri için onlarla ilgilenecek olan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler imzalanarak okullara verilmesi gereken belgeleri imzalarken kişilerin staj şartları hakkında da konuşurlar. Marketler sabah saat 9’da açılırken akşam saat 10’a kadar hizmet vermektedir. Bu aşamada kişiler akşam 6’da stajlarını bitirerek marketlerden ayrılırlar. Staj dönemleri boyunca kişiler farklı şubelerde stajlarına devam edeceklerdir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj başvurularını yapacak olan kişilere herhangi bir zaman sınırlaması koyulmamaktadır. Marketler kış aylarında da yaz aylarında da benzer müşteri sayısında çalışılar. Bu sebeple yıl içerisinde düzen mevsimlere göre değişiklik göstermez. Stajyerler de bu yüzden yılın her döneminde kabul edilebilir.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir