Hakmar Ekspress Staj Başvurusu 2021

Hakmar Ekspress’de Staj

Ülkemizde 60 yılı aşkın süredir hizmet veren Hakmar, toptan fiyatına perakende satışlar yaparak halkın ürünleri en uygun fiyatlardan almasını sağlıyor. İstanbul’da bulunan mağazalarında çok çeşitli ürünlerin satışını yapan marka, çok sayıda çalışanı ile birlikte müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Bu aşamada stajyer adayları da market bünyesinde staj yapmak için başvurularını gerçekleştiriyorlar.

Hakmar Ekspress Staj Başvuru ve Şartları

Hakmar bünyesinde staj yapmak isteyen kişiler genel olarak yüksekokul ya da üniversite öğrencileri oluyor. Bu aşamada pazarlama ve işletme gibi bölümlerde eğitimlerini almaya devam eden kişiler stajlarını Hakmar bünyesinde gerçekleştirebiliyorlar. Eğer öğrenciler yüksekokulda eğitimlerini almaya devam ediyorsa bu kişilerin ikinci sınıfa geçmiş olmasını isteyen Hakmar, üniversite öğrencilerinin de en az üçüncü sınıf öğrencisi olmasını istiyor.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Başvurular için öğrenciler marketin resmi internet sitesini kullanabiliyor. Bu internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden başvurularını yaparken kişilerin herhangi bir belgeye de ihtiyacı olmuyor. Ancak stajlar onaylanırsa Hakmar, kişilerden öğrenci belgelerini, zorunlu staj belgelerini, ikametgâhlarını ve kimlik fotokopilerini talep ediyor.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Market bünyesinde kışın staj yapmak isteyen kişiler başvurularını Kasım ayında gerçekleştiriyorlar. Buna ek olarak eğer Haziran ayında başlayan ve Eylül ayının sonunda biten yaz döneminde staj yapacak olan kişiler varsa bu kişilerin de staj başvurularını Nisan ayında yapması market tarafından uygun görülüyor. Özel durumlarda market tarafından başvuru tarihlerinde esnemeler de kabul ediliyor.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvurular kısa süre içerisinde değerlendirilirken kişilere staj formunda yazdıkları mail adresleri üzerinden geri dönüş yapılıyor. Bu aşamada Hakmar tarafından gönderilen maillerde stajlara kabul edildiğini öğrenen kişiler staj başlangıç tarihlerinde belgelerini alarak stajlarını yapmak için şubeye gidiyorlar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir