İzmir Gaz Staj Başvurusu 2021

İzmir Gaz’da Staj

Doğalgaz son dönemin en önemli enerji kaynaklarından birisi olarak gösterilirken İzmir içerisinde de evlerin tamamına yakını doğalgaz ile sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılıyor. Bunun için de İzmir Gaz Kurumu herkese başarılı bir şekilde doğalgaz dağıtmayı amaçlarken herhangi bir sorunda da direkt olarak müdahale ediyor. Bu sebeple de çok sayıda çalışanı bulunan kurum her yıl üniversite öğrencilerini de stajyer olarak kabul ediyor.

İzmir Gaz Staj Başvuru ve Şartları

İzmir Gaz bünyesinde stajyer olarak çalışmak isteyen kişiler başvurularını firmanın resmi internet sitesinden geçekleştiriyor. Genel olarak üniversite öğrencileri tarafından yapılan başvurular olurken kurum da bu okulların ilgili bölümlerinde okuyan öğrencileri kabul ediyor.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

İzmir Gaz staj başvurularında gerekli evrakları araştıran kişilerin ilk olarak öğrenci belgelerini ellerine alması gerekiyor. Buna ek olarak kişileri kimlik fotokopileri ve vesikalık fotoğrafları ile birlikte stajın ilk gününde firmaya giderek stajlarına başlıyor. Kişiler internet üzerinden İzmir Gaz firmasına başvuruda bulunurken bu başvurular sonrasında gerekli belgeler ilk günde alınıyor.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurularda genel olarak yaz ayları tercih edilirken İzmir Gaz firması için de bu aylar uygun oluyor. Kış şartlarında sahada çalışmak herkesi için oldukça zor olduğundan stajyer öğrenciler de kış aylarında staj yapmayı tercih etmiyor. Sıkışık bir düzen içerisinde yapılması da kışın stajların olumsuz bir özelliği olarak gösteriliyor.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçları öğrenmek isteyen kişiler internet üzerinden yaptıkları başvurularda belirttikleri mail adreslerini sürekli olarak kontrol ediyor. Bu sayede de kısa süre içerisinde kişilere gelen cevaplar ile birlikte İzmir Gaz firmasında yapacakları stajlar belli oluyor.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir